Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja ezt a barátnőm...

Miért csinálja ezt a barátnőm törpenyula? Miért "szekál" állandóan?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel (20), a nyuszi fél éves. Egyszerűen nem hajlandó békén hagyni, ha a barátnőmnél vagyunk. Odafut, dörgölőzik a lábamhoz, egyfolytában néz és mozgatja az orrát, mellém ül (néha az ölembe)......

Nagyon irritáló!

Már arra gondoltam, hogy elteszem láb alól, mert idegesít.

Miért csinálja ezt? Meddig fogja?

A barátnőm szerint azért van, mert érzi, hogy szeretem a gazdiját... Szerintem meg képtelenség...


F26


2010. okt. 30. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

b@zzmeg nyugodj bele -.-"

am igaz amit a barátnőd mondott , az állatok ezt megérzik...ha meg ennyire zavar finoman jelezd a barátnődnek , és biztos tenni fog valamit ezügyben...már megbocsáss de ehez nem kellett volna külön topikot nyitni csak gondolkodni kicsit...:O :S

2010. okt. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van..kérd meg hogy tegye el v. nemtoom.
2010. okt. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Fura, mit ne mondjak!

Kutya, macska lenne... megérteném, azok olyan emberhez szokott kezesbárányok tudnak lenni... Na de egy nyúl...

2010. okt. 30. 17:41
 4/13 anonim válasza:
vicces vagy hallod-e:-)
2010. okt. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A nyúl is,talán nem annyira mint egy kutya,de akkor is.
2010. okt. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Azt akarja, hogy őt rakd be, ne a barátnőd.
2010. okt. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Azt akarja, hogy őt rakd meg, ne a barátnőd.
2010. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is a barátomért van oda, pedig fiú (illetve már ivartalanított), de a barátom ezt kifejezetten élvezi (én már kevésbé). Kérd meg, hogy addig zárja be a ketrecbe, ameddig ott vagy. Milyen nemű a nyuszi, mert már fél évesen ivarzik és lehet ez már annak a jele (örülj, hogy nem hágja meg a kezed:-) És el ne mond a csajnak, hogy kinyírnád a nyusziját, mert egyből szakítani fog.

Ja igen, a nyulak is féltékenyek lehetnek

2010. okt. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez egy lány nyuszi.
2010. okt. 31. 01:31
 10/13 anonim ***** válasza:
nem értem hogy lehet ez irritáló már bocs... na meg mi az h mozgatja az orrát?? Így lélegzik azt csak lehet neki? Mellesleg valószínűleg kedvel téged, és inkább örülhetnél neki. Nálunk is ezt csinálja a nyuszi, szereti a páromat is, ha ittvan nálunk mindig rámászik és össze-vissza nyalogatja. De ha ennyire érzéketlen vagy egy ilyen aranyos kis állat barátkozására, akkor kérd meg a bnődet h zárja be ha ottvagy.
2010. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!