Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Leírnátok MINDENT a göritekről?

Leírnátok MINDENT a göritekről?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

4 görim van:


Petyuska, a rangidős: 4 éves múlt a nyáron. Iszonyat jóindulatú, kedves és aranyos. Ő nem is görény, hanem plüssmaci! :) a légynek sem tudna ártani. Imádja a nyalánkságokat, a tejszínhabot ( nyilván keveset kap ), a görögdinnyét ( ebből sem adunk neki sokat, ja és mag nélkül! ) és a sáskát. Emellett a marhahúsi a kedvence, de a csirkehúsit is megeszi. Hobbija az evés, és az alvás. Ja és nagyon sértődékeny.


[link]


Töpszlibaba, aki már nincs velünk: tüneményes kislány! Október elsején hunyt el, bélelzáródásban. Alig fél éve lett a miénk. Felhívtak minket az állatkórházból, mert bevittek egy görcit. Egy ismerősünk ( aki nagyon ért a görikhez ) vitte haza, később nekünk adta . Borzasztó makacs csajszi! Mindenkit harapott, csak engem nem. Imádom. Drágám amilyen örömmel anyáékat szétharapta, engem olyan kedvvel puszilgatott. Azért van benne ám, gonoszság! :) Nagyon szeretem, kár hogy ilyen hamar kellett mennie :(.


[link]



Koki, a buta fiatal: na ő egy hülye qurváé volt. Megunta, így nekünk adta. De ez a göri nagyon rossz!!! Az én kicsi Petyuskámat üldözi!!!! Persze játékból, de az én kicsi babám ( Petyus ) túl békeszerető, ezért csak menekül előle. Kicsit hülye ( Kokó), egymagában mokorculgat :D. Már rendesen gömbölyödik ki ő is :) :D . Szereti kidönteni a vizet, meg borsot törni az orrunk alá.



Nyunyesz, az új jövevény: ő egy másfél éves kislány. Aki hazavitte Töpszlit az állatkórházból, neki a lánya egy hete adta nekünk. Ő olyasfajta görény, hogy neki mindig tudnia kell hogy mi történik körülötte. Ha a férfiak ( Pepi + Kokó ) balhézik, már megy és rendet tesz :D. Ő, aki a legkisebb :D. Nagyon jól nevelt, és játékos. Kokival jól elvan, de Petyus nem akar vele barátkozni. Neki is nő ám már a pocakja :D ( a kajáktól ).


:)

2010. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A linkek így jók:

[link]

[link]

2010. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem 1 görim van Alvin!

ritka rossz! naponta 3X belemászik a cserépbe és kikaparja a földet. valamiért mindig makog... macskát megkergeti... sétálni egyenesen nem tud XD mindig pörög és szereti a zoknit:) már van 1 zokni gyűjteménye az ágyam alatt:)

hogy jót is írjak róla... imád játszani és enni:D nagyon ragaszkodó. a kerti tóba már bele akart ugrani szal nyáron úszni is fog:) édes amikor alszik. néha az alomba végzi a dolgát akkor nagyon örülök! a legtöbbször meg tud nevettetni de ha álmos vagyok és pont akkor akar játszani az borzasztó. akkor elaltatom és együtt alszunk:) amikor elkalandozik a gondolata akkor van a legértelmesebb fejeXD

ö 3 hónapos (még tanulnia kell) majd tanul:)

2010. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
édes mindenkijé :D Egy görci csak édes lehet :D
2010. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen , édes mindegyik.
2010. nov. 2. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!