Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit ehet még a hörcsögöm?...

Mit ehet még a hörcsögöm? (Dzsungáiliai törpehöri)

Figyelt kérdés

Adok neki tápot meg vitaminos kaját ,de mást?Milyen zöldség ,gyümölcs van amit megeszik?Amit már ne mondjatok:Gyümölcs:alma,néha banán 2 héten egyszer

Zöldség:répa,uburka


2010. nov. 3. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag amit hajlandó megenni, azt adhatsz neki.
2010. nov. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki gyumibol: szilvat,szolot,barackot(mind2 fajtabol),dinnyet(mindket fajtabol)...citrus feleket ne nagyon adj neki.Zoldsegbol pedig: paradicsom,paprika,zeller,karalabe,karfiol,bab,salata;...stb...fo hogy ledus eteleket adj neki, es ne legyen tul eros,emlitettem hogy ne adj neki citrusfeleket,es ne adj neki hagymat,es csipos paprikat.A salatat ne add neki gyakran mert felfujodik tole.Burgonyat is adhatsz de azt se sokat mert attol is felfujodik;) Remelem hogy segitettem. Amugy nem ,,Dzsungáiliai'' hanem Dzsungáriai torpehori:)
2010. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A miénk imádja a káposztát,kukoricát,borsót,karalábét,szőlőt,fügét,mandarint.Szinte bármit megeszik.
2010. nov. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szia!

Amivel nagyon vigyázz, azok a 'K' betűs zöldségek! Mint pl. kelkáposzta, karalábé, káposzta, kínai kel, stb. Ezek annyira felfújhatják szegénykét, hogy belepusztul. Egyébként a miénk nagyon szerette az epret, szőlőt, narancsot, mandarint is. Sőt, szezonban kapott meggyet, cseresznyét is. Zöldségből még salátát is adhatsz neki, és paradicsomomt.

2010. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én hörieim imádják a diót, néha kapnak kenyeret, pattogatott kukoricát, hamlettot, szotyit. Mielőtt megijednél egyiktől sem lesz semmi baja, a hörieim 3 és 2 évesek.
2010. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17:27-es vagyok.A miénk kapja a K betűs zöldségeket és semmi baja.
2010. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hú, köszi!
2010. nov. 3. 17:37
 8/10 A kérdező kommentje:
Második:csípőspaprikát miért nem?Szoktam neki adni!:)Ezt miért írtad oda????:s
2010. nov. 3. 17:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Szegeny kicsi hasikajanak azert eros a csipospaprika...:|
2010. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tom sose adok neki!De ennyire nem vagyok hülye hogy agyak neki!:S
2010. nov. 5. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!