Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért vannak ilyen emberek?

Miért vannak ilyen emberek?

Figyelt kérdés

[link]


Ő például a görényét cserélné kockás pitonra... nem értem ! Minden vágyam egy görény, de nem lehet a deguim miatt , mégsem adom el őket :) Jó esetben még velem lesznek 4-5 évig (kettő 2 éves és 3 14 napos picike)


2010. nov. 3. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:

tény és való hogy nem könnyű felnevelni 1 görényt de én sem adnám el semmi pénzért! ha én veszek 1 állatot akkor felelöséget vállalok érte és nevelem még ha nehezemre esik is. 1 idö után már mindennapos lesz a gondozása és nem gondolod fárasztónak.

szerintem ez a göri semmit sem tanult még!

2010. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért vannak állatkereskedések?
2010. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem 10 000 ért nem igen viszik el tőle!!! XD

Nevetséges.

2010. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj, tény, hogy nem kéne elcserélnie, ha megunta, de még mindig jobb megoldás, mintha kidobná az útszélére. :)
2010. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól értem egyszerűen simán irigy vagy. Mert ugye azzal nem lehet kifogásod, hogy inkább elcseréli, mint egyszerűen kidobná az utcára. És persze a görnynek is jobb, ha szerető gazdája van, nem olyan, aki csak kötelességből tartja.
2010. nov. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Elsőnek: manapság nagyon nagy divat lett a "FELELŐSSÉG" szót puffogtatni. Hát emberünk szerintem sokkal korrektebb és fségteljesebb, mintha kidobná vagy az első jöttmentnek odaadná.
2010. nov. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

elsö vagyok.

én csak ugy veszek állatot hogy előtte mindent megtudok róla. persze utána is lehetnek meglepetések de ha tudom hogy nem tudok felnevelni 1 ilyen állatot akkor nem veszem meg. tényleg jobb hogy eladja de akkor sem biztos hogy olyan gazdihoz kerül aki nevelni tudja. ki az a hülye aki pitont cserél görényre? elég nagy változás szerintem de ez van...

a maga értelmében pedig tényleg ez a legjobb a görinek.

2010. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kérdező, ha nem ismered a hátteret, akkor ne ítélj. lehet nem is akart olyan állatot, amit elcserélne, csak valaki adta neki. akkor már tényleg jobb, ha elcseréli, mert nem ért hozzá, nem tudja gondozni.

vagy pl rossz emlékek fűződnek hozzá. mittom én az apja adta neki, akit elvitta a rák.

2010. nov. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért vannak ilyen emberek mert szerencsére nem a Te dolgod szelektálni hogy milyen ember lehet- meg milyen nem!!Ha nem tetszik amit csinál akkor lépj tovább és ne minősitsd minjárt!!

Tisztelt Kérdező !Mennyi ilyen jellegű kérdésed lessz még?Légyszives szándékosan ne uszitsd össze az embereket!Messziről meglehet ismerni hogy Te írtad ki a kérdést.

Ez a válaszom a kérdésedre!!

2010. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy ilyen kérést se tetem még fel -.-
2010. nov. 22. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!