Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ehetnek a tengerimalacok...

Ehetnek a tengerimalacok K-betűs zöldségeket/gyümölcsöket?

Figyelt kérdés
valahol azt olvastam, hogy nem ehet, valahol meg, hogy ez hülyeség
2010. nov. 4. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ehetnek. Sőt, salátát sem nagyon szabad nekik adni.
2010. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valóban hülyeség, mert a növény nem úgy kapja a nevét, hogy K betűvel kezdődjön minden, ami mérgező a tengerinek. A név (általában) független a növényben található anyagok hatástól.
2010. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ha a zöldségvilág nem ismeri az ábécét, akkor is véletlenül úgy jön össze, hogy a káposzta, kelkáposzta, karalábé, nyers krumpli nehezen emészthető, így aztán én nem kísérletezek a malacommal, hiszen bőven van elég választék más zöldségekből.
2010. nov. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
33%

Így igaz.

Nem ehetnek K betűvel kezdődő zöldséget, P betűvel kezdődő gabonafélét, ráadásul tv-t sem szabad nézniük.

2010. nov. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
pl karfiolt?
2010. nov. 4. 12:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sem etetek velük K betűseket, mert puffasztanak, jobb a békesség. A salátát szintén mellőzöm, nekem már pusztult el tőle malackám.
2010. nov. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kelbimbót,káposztát,salátát esznek az enyéim,nincs semmi bajuk,1 malackám pusztult el eddig,az is 8 évesen,mert már öreg volt,pedug heti 2 saláta,fél káposzta mindig volt a kajájában
2010. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem ,mert felfújódik!
2010. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nyugodtan adhatsz nekik mert a változatos étrend nem árt nekik, csak nem szabad sűrűn adni, ha pl csak káposzta van otthon egyik nap nyugodtan odaadhatod nekik, nem lesz semmi bajuk, sőt jó ha szokják idővel, az enyémek is esznek kelbimbót, salátát, káposztát,karfiolt és semmi bajuk, de hangsúlyozom hogy nem mindig ezt kapnak, max 2-3 hetente egyszer
2010. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
K betűs zöldségek - nincs olyan szabály, hogy K betűs zöldség, gyümölcs nem adható!!! Ez egy tévhit! Eleve logikátlan, mivel minden nyelven máshogy hívják őket. Tiltólistán a puffasztó zöldségek vannak, mint a karfiol, káposztafélék.
2020. máj. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!