Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktathatom kézhez a...

Hogyan szoktathatom kézhez a törpehörcsögömet?

Figyelt kérdés

csütörtökön kaptam.Nem harap ha benyúlok hozzá, de nem is engedi megfogni magát.

1. Hogyan szoktassam kézhez(tudom, hogy nincs rá módszer csak nektek, hogy sikerült)?

2. Mennyi időt vesz ez igénybe? ( Tehát mennyi idő alatt érjük el azt, hogy megfoghassam?)

3. Hogyan kell helyesen megfogni a hörcsögöt? (a tarkóján a bőrét, vagy a hasa alatt összefogjuk kézzel?)

Köszönöm a válaszokat!Sziasztok!

13/L


2010. nov. 6. 06:54
 1/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy ez számít-e de Ő egy Campbell törpehörcsög.

Nem tudom lényeges-e ez. De azért leírtam :)

2010. nov. 6. 07:04
 2/7 A kérdező kommentje:
Senki nem tud nekem segíteni???????:( Hát ez szar
2010. nov. 6. 15:07
 3/7 A kérdező kommentje:
kezdem feladni, senki nem tud itt semmit??????????????????????
2010. nov. 6. 17:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziaa.

2.Nekem Dzsungáriai törpehörim van és 1-1,5 hét alatt kézhez szokott.


1.Mindennap kivettem simogattam,engedtettem h szaladgáljon szabadon a szobámban(mármint úgy ,hogy ne bújjon be sehova.).


3.Én csak a tenyeremben tartom nem túl szorosan.


Remélem segítettem;)

2010. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen nagyon köszönöm! :)

Az szokásos dolog, hogy ha megfogom akkor lekakil? Mert az enyém ezt csinálja. Ez rossz dolog?

2010. nov. 6. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Azért kakil,mert fél még!Meg kell szoknia az új helyét!Az én tengerimalacom meg bepisilni szokott félelmében.A Hörcsögöknél elmúlik majd, mert nem olyan félős mint egy tengerimalac.Meglátod,egy hét múlva már nem kakilja le a kezedet.Jó kézhezszoktatást!

2010. nov. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi.Már elfogadja kézből a kaját.:)
2010. nov. 7. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!