Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lesz Vadászgörényem hogy...

1 srác kérdése:

Lesz Vadászgörényem hogy kezdjem tanítani?

Figyelt kérdés
Hogy célszerű kézhez és alomra szoktatni (tanítani) a vadászgörényemet?
2010. nov. 6. 09:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ajánlom a vadászgörény oldalakat, ha google-ba beírod ad ki egy párat ami hasznos tanácsokkal lát el
2010. nov. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
írjatok lécci mert kerestem de nem igen találtam,köszi
2010. nov. 6. 09:24
 3/15 anonim válasza:
Nem haragból mondom, az egyik osztálytársamnak volt olyan büdös volt tőle hogy elhánytuk magunkat.
2010. nov. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha helyesen van tísztitva és rendszeresen akkor nem büdös de VÁLASZOKAT várok lécci
2010. nov. 6. 09:28
 5/15 capsread ***** válasza:
Kézhez úgy szoktatod, hogy kézből kap enni, és sokat tartod a kezedben. Alomra meg úgy, hogy odaviszed az ürülékét (de ebben nem vagyok biztos).
2010. nov. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi ezt ki próbálom de ha kézből adok neki enni akkor meg harap és akkor mit csináljak mert halottam olyanról is hogy akkor hagyni kell h tudja hogy én vagyok a vezér?
2010. nov. 6. 09:47
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia. Sok türelemre lesz szükséged, nekem két vadászgörényem van, már évek óta tartom őket, kiskoruk óta vannak nálam. Lehetőleg kölyköt vegyél, azt könnyebb magadhoz szoktatni mint egy felnőttet. Harapósak, nem gonoszságból, csak mert nem tudják hogy nem illik veled így játszani. Ha megharap vagy megcsíp adni kell neki egy taslit, orrpöckölést, hasonlót hogy tudja hogy nem szabad. Az alomra szoktatáskor pedig először figyeld meg hova kakil a ketrecében, (az egyik sarkot fogja választani) aztán felszeded a kakit, belerakod az alomtálcába és visszateszed az alomtálcát kakival együtt abba a sarokba amit választott wc-nek:D Ezután valószínüleg oda fog járni.


Sok sikert a görénytartáshoz, ha türelmes vagy vele és szereted baromijófej játszótárs válik belőle. A tartás többi részéről és az ivartalanítási dolgokról remélem tudsz mindent, ha nem szívesen segítek.


Panni

2010. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szia Panni köszönöm szépen válaszodat te ívartalaitan kötelező?? Fiú görényem lesz amúgy és hónapos lesz már mikor ide kerül azt könnyű be tanítani?
2010. nov. 6. 13:25
 9/15 anonim ***** válasza:
Szóval, a lány görényeknél van úgy hogy vagy ivartalanítani kell őket, vagy befedeztetni, mert hajlamosak túltüzelni magukat, és ilyenkor kihullhat a szőrük, megbetegedhetnek, de akár el is pusztulhatnak. Ha fiú görényed lesz nem szükséges az ivartalanítás, de ha kiivartalanítod nem lesz olyan büdi :) Az még fiatalnak számít, úgyhogy a kora miatt nem lesz gondod vele, sokszor kell simogatni, játszani vele, az elején még biztos fog csipkedni de ha orrbavágod kicsit és rászólsz hogy nem szabad abba fogja hagyni.
2010. nov. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket még aki tud valamit irjon:D
2010. nov. 7. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!