Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lesz vadász görényem hogyan...

1 srác kérdése:

Lesz vadász görényem hogyan szeliditsem és hogyan tanítsam?

Figyelt kérdés

Sziasztok lesz 1 Fiú Vadászgörényem nemsokára annyit tudok Hogy kora: Hónapos lesz és kéne 1-2 tipp vagy tanács hogy szoktassam le pl: a Harapásról,vagy alomra hogy szoktassam


Ja És türelmes vagyok:D

És ha lehet rendes válaszokat!!!


2010. nov. 6. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:

az a lényeg hogy a kezedet megszeresse mert ö ugye nem háziállat és a természetben nem a kézhez van szoktatva. minél többet legyen a kezedben simogasd adj neki enni ha tudod altasd el a kezedben mutasd meg neki a házat akkor is lehet a kezedben. amikor felébred általában elszokott menni wc-zni. ekkor keres 1 ideális helyet addig kövesd amíg nem tolat, ekkor mond neki hogy NEM =tiltó szó) és kapjad fel rakjad bele az alomba. ezt sokszor elkell játszani hogy tudja merre kell menni. néha elviheted ugy is hogy nem kell semmit csinálni neki hogy még jobban tanulja hogy az ott van.

harapásról a legegyszerűbben ugy tudod leszoktatni hogy a száját összecsukod amikor látod hogy készül harapni. figyelni kell minden reakcióját és következetesnek kell lenned mert különben nem fogja tudni miért kapja a büntetést. ha van kérdésed megpróbálok segíteni én is nem rég kezdtem a görizést. nem kell töle félni:) nekem nem tünik olyan nehéznek mint elöször gondoltam. ha megtanulja hogy te vagy a fönök és te szereted öt akkor szeretni fog téged és nem fog harapni:)

2010. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hogyha meglesz a görid akkor a www.mvk.hu többet fog mondani mert akkor megtudod keresni ami téged éppen érdekel és nem csak össze vissza olvasol.
2010. nov. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de Még irjatok aki tud tippet tanácsot Köszi!!!
2010. nov. 6. 15:54
 4/7 A kérdező kommentje:
és Hónaposan még könnyen tanítható?
2010. nov. 6. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:
én 8 hetesen hoztam el tenyésztőtől eddig 1X harapott meg komolyabban és a legtöbbször nem találja meg az almot. minden göri más lehet hogy hetek alatt elfogad téged és tudod tanítani de az is lehet hogy nem. Ha igyekszel hogy minél jobban megszeresse a kezed akkor már nagy baj nem lehet:) minden nap foglalkozz vele a lehető legtöbbet! szerintem menni fog.
2010. nov. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oks kösz de Hónaposan hozom én szted nehezebb lesz mindt pl 1 heteset megtanitani?
2010. nov. 6. 16:44
 7/7 A kérdező kommentje:
További válaszokat lécci :D
2010. nov. 7. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!