Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen oltásokat kell megkapni...

Milyen oltásokat kell megkapnia egy vadászgörénynek és mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
Szeretnék vadászgörényt,és az oltások mennyisége és ára érdekelne,egy baba görény esetében.A kutyámnak pl 4-5 oltást is be kellett adatni amikor kicsi volt,hetente egyet,és 4 ezer ft körül volt 1 darab oltás.
2010. nov. 6. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
mint görénygazda:én feleslegesnek tartom az oltásokat.esetleg egy kombináltat.de ne oltasd halálra.fajkutyákkal foglalkoztam és sose voltak oltva!pedig jártam kirándulni,kirándulásokra velük.ismerősöm meg minden oltást beadatott és eléggé parvótól kezdve minden nyavajája lett.A görényeimmel is igy avgyok.8éves a legidősebb,viszem minden hova és egy oltást se kapott még soha.barátnőmék vagy 5-ször oltattak de sajna elpusztult.elég egy kombinált is én azt mondom.
2010. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

17:34

Te a kombináltat is beadatod neki,vagy azt se?

És az mire jó?

2011. ápr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!