Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Pároznak vagy veszekednek a...

Pároznak vagy veszekednek a hörik?

Figyelt kérdés
Több törpehörim van (1 pár külön és 3 testvér)és ha a fiút összerakom a lánnyal(nem a párjával) akkor a nőstény a hátára fekszik és nyöszörög a kan meg rámászik és nem tudom pároznak vagy veszekednek ilyenkor?
2010. nov. 7. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
pároznak
2010. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha a hátára fekszik a nőstény, akkor fél, nem akar pározni. a hörik úgy pároznak hogy a nöstény áll a 4 lábán.

ha fekszik és nyöszörög akkor fél

2010. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nekem is ezt csinálják, ilyenkor mit kell csinálni, hogy ne féljen?? (bocsi hogy ideírtam:$)
2010. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmit nem kell csinálni, mert egy este alatt lerendezik a dolgot.

Ha hátán fekszik, nem pároznak. Nem fél, inkább ellenkezik. De egyik hím rágcsáló sem adja fel olyan könnyen, mielőtt megtörténne a dolog.

Ha nem szeretnél tőle is kölyköt, akkor vedd ki mielőbb. Ha már most is nem túl késő...

2010. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
vedd őket külön.
2010. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!