Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatot ismertél meg a...

Milyen állatot ismertél meg a (törpe) nyulad személyében?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyon ragaszkodó, ahogy belépek a szobába, odafut a lábamhoz és megbökdösi, hogy simizzem meg :)
2010. nov. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém vérnyúl, egy igazi ördögfajzat :). Puffog, morog, támad, persze, ha úgy tartja kedve jön a simogatásért, tud hízelegni is.
2010. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon kiváncsi,eleinte eléggé félénk volt és keveset is alszik de nagyon barátságos,nem rég került a lakásba egy cica és nagyon édes vele :D mindig nyújtózkodik és szagolgat a cica felé.

Kábelrágó -.-(jó én voltam a hülye de mire észre vettem hogy kint felejtettem már szét is harapta)


Tud hisztizni is ,de halál komolyan.Egyszer vettem neki tápot és nagyon szerette és meg is hízott tőle egy kicsit aztán úgy gondoltam hogy akkor leszűkítem az adagot meg kicsit szüneteltetem erre elkezdett fel le ugrálni meg dobbantani és igyekezett minél hangosabb lenni. :D


törpe nyuszi,2 éves.


jah majdnem elfelejtettem az enyém szeret labdázni.Nagy fehér pöttyös piros labda (nagyobb nála) és mindig körbe körbe fut körülötte és lökögeti ide oda xD

2010. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

fiú:eszméletlen aranyos, állandóan puszilgat,odajön hozzám, nagyon érdeklődő, és ha éppen nem csinál olyan marhaságot szót is fogad(hallgat a nevére) a légynek se ártanak.mert nemtud.XD

lány:vadmacska, morog, karmol, oda se jön hozám, megfogom 2 métert felugrik és rohan el ahogy csak tud, amikor megfogom merev mint atom, tartózkodó, nem házinyuszi típus...de már rajta vagyok a szelidítésenxD

2010. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazi kis duzzogó és akaratos szőrcsomó. Etetésnél ellenőriz, hogy csinálom-e a kajáját, és dobbantgat, hogy siessek. Körömvágás után elvonul duzzogni, de azért a karalábélevelet elfogadja.Neki nem mindegy, ki ül a fotelben, csak a barátom ölében képes elaludni, . Nagyon ijedős is, a szagoktól, hirtelen zajoktól, futva menekül. De ha éppen vidám akkor kicsavarodott testtel képes ugrálni az asztal körül.
2010. nov. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem két nyuszom van, az egyiket mi hörcsögókusnyúlnak hívjuk: hörcsög azért, mert kiskorában mindenhova felmászott és a színe is olyan, mint egy aranyhörcsögé, mókus azért, mert ha lesimítjuk a fülét, olyan a pofija, mint egy mókusnak. :)

másik nyuszi egy denevérnyúl: oroszlánfejű, és ha nagyon figyel, akkor széttárul a nagy füle, plusz rajta az a "haj" és olyan, mint egy denevér. :)

2010. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!