Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen aranyhörcsög színek...

Milyen aranyhörcsög színek vannak? Melyek kaphatóak leggyakrabban állatkereskedésben és honnan tudom hogy melyik kölyök lesz hosszú szőrű?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 10:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt gugliztam ki, remélem tudtam ezzel egy kicsit segíteni) Amúgy meg szerintem a rendes ki sárga-arany színű- a leggyakoribb kereskedésekben. Inkább vegyél tenyésztőtől.

Szóval, itt a keresésem eredménye:)

"A szelektív tenyésztés nyomán több mint 30 aranyhörcsög-változat alakult ki. Ezek közé tartozik a csontszínű, a fahéj, a fehér szépia, a méz, az ezüst-kék, a sötét, a közönséges és a világos arany. Lehetnek csíkosak is. Emellett vannak foltos tarkák, pöttyösek, fényesek és teknősmintájúak is. Szemük lehet fekete, piros vagy rubinszínű.

A közönséges aranyhörcsög színe vörösesbarna, hasa fehér, hossza 15-20 cm, súlya 85-130 gramm. Színvak, azaz fekete-fehérben látja a világot."

2010. nov. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!