Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai törpehörcsög...

Dzsungáriai törpehörcsög megbolondult, miért?

Figyelt kérdés

Tegnap vásárolt hörcsögöm mára idegbeteg lett. Tegnap semmi jele nem volt annak hogy bármit is rosszul csinálnánk vele, erre mára mintha kicserélték volna, amint közelítünk hozzá támadó állásba csapja magát és elkezd hörögni.

Egyetlen dolog amit csináltunk vele hogy estére kivettük a karikáját...de előtte nem volt szadizás de látszólag nem zavarta. Most meg járkál össze vissza ás, teljesen felforgatta a forgácsot


2010. nov. 14. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:

szia, valószinü hogy még idegen neki a hely, meg kell szoknia azt neki. Nekem is van kis törpehörim az első pár nap nekem sem engedte meg azt hogy kivegyem illetve még a simogatást sem akarta nagyon engedni.

Gondolom az boltban ahol vetted ott sem vette ki senki sem és nem simogatta tehát neki még idegen ez a kedveskedés, de hamar megszelidül.


Sok sikert és örömet kivánok neked hozzá.

Legyél jó kisgazdija, vigyázz rá nagyon. :)

2010. nov. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez normális hiszen új helyre került! Az én aranyhörim 2 hónap alatt szokta meg az új helyet, már lemondtam arról hogy simogathatom, de hirtelen megváltozott. Előtte ha kivettem kiugrott a kezemből, és egyik napról a másikra szelíd lett, várja már két lábon, hogy mikor veszem ki. Mondjuk ez aranyhörcsög.

A törpehörcsögök agresszívebbek, ilyenem is volt, de ő egész életében agresszív is maradt, mindig támadott ha benyúltam hozzá. Viszont ha már kivettem és az ágyra raktam, akkor már nem támadott hanem szaladgált, szóval csak a lakhelyét védte, ami érthető, hiszen az az ő kis kuckója amit védelmeznie kell!

Legyél vele türelmes hátha megszelídül.

2010. nov. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez volt.Meg kell szelíditeni.Adj neki a kezedből kaját,és ha megette próbáld meg simogatni.Vagy nemtudom,én ezt sokszor megcsináltam és utána már nem hörgött.Vagyis az enyém inkább cincogott :D
2010. nov. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Fuh nagyon szépen köszi mindenkinek :D

akkor majd próbálkozom

amúgy nem is tudom mihez hasonlítani a hangot....youtube-on van egy video horror hamster néven...nah az az a hang :D

2010. nov. 15. 19:09
 5/10 anonim válasza:
még nem szokott ismert meg téged azért áll támadó állásba.egy ideig még szoknia kell téged és a szagodat. Az, hogy az almot kaparja az természetes, az én hörieim is azt csinállják. Ez valami hörcsögszokás, vagy mi xD.
2010. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Miki Egéér ***** válasza:
hülye gyerek..föld alatti állatok jó,hogy túrja a forgácsot és minek veszed ki a karikáját?Amúgy meg vérhöcsögök megis ölhetnek
2010. dec. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
egy hülye vagy Miki Egéér...
2010. dec. 13. 12:41
 8/10 Miki Egéér ***** válasza:
Te még hülyébb vagy felháborgatod a lakhelyét jó,hogy bevadul,normális vagy?
2011. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9ekem is ilyen volt aztán jófej lett...
2011. máj. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
új hely új körülmények meg kell szoknia egy pár napig ne nyúlj hozzá
2011. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!