Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meddig tart míg a tengerimalac...

Meddig tart míg a tengerimalac "beilleszekedik"?

Figyelt kérdés

Csak ott ül a sarokban és mivelhogy nem hoztam semmit sem az eredetri alomjából, ezért csak ül és néz. Meddig fog ez tartani?

Nem eszik és nem is iszik? Csak ül és semmit sem csinal.

Mit tegyek?


2010. nov. 14. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pár napig. De azért ennie kéne. Mit adsz neki enni és mióta van nálad? Egyedül van?
2010. nov. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen egyedül van. Magvakat, kutyakaját és szénát is adtam neki egy edénybe. Innivalót 2 féle képpen tettsem ki. Van üvegben amiből szívnia kéne és van tálkában is.

Az jelent valamit, hogy a rácsba ütötte úgy2 alkalommal a fejét? 1-2 órája van nálam.

Talán fontos lehet, hogy hím és a barátnőmtől hoztam el. Tehát nem vettem.

2010. nov. 14. 19:05
 3/14 anonim ***** válasza:

KUTYAKAJÁT????? TESSÉK?????

Uborkát, édesem, sárgarépát, almát, salátát, bár azt egyesek szerint nem szabad, de én adok, és más zöldséget-gyümölcsöt. Azonnal menj ki a konyhába!

KUTYAKAJÁT, TE JÓ ISTEN! TE AZT ESZEL?

2010. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
és mi van a szénával és a magvakkal, jó az alma is?
2010. nov. 14. 20:24
 5/14 anonim ***** válasza:
A széna jó, ha friss, a magok is jók, ha ugyanaz a fajta, mint amit megszokott, a malac nem szereti a változást. Az almát megeszi, úgyhogy ha az van otthon, azt adj neki. De az uborka a nagy kedvenc. Hogy beleveri a fejét a rácsba, annak nem hiszem, hogy van jelentősége. Szegény malacnak meg kell szoknia az új környezetét. Világos, huzatmentes helyen kell lennie, de ne tűzze a nap. Még legalább egy napig ne vedd ki, ne legyen körülötte zaj és nagy nyüzsgés, ez egy hatalmas stressz neki, azt se tudja, hol van. Holnap vegyél neki uborkát, jégsalátát, ár az jó drága, de többszörre elég. Megmosva kell neki adni a zöldfélét. K betűset nem szabad. Kérjél tanácsot a barátnődtől és gemon.ro. És semmi kutyakaja, kinek jutott ez eszébe? Majd holnapután finoman, lassan vedd ki és simogasd. Ne engedd le a földre, mert elszökik.
2010. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja és a petrezselyemzöldet is nagyon szereti, azt is vegyél neki holnap, egy egész csomaggal megeszik, az jó C vitaminforrás, mert a többi állattal ellentétben a malac nem tudja előállítani a C vitamint, csakúgy, mint az ember.
2010. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

pár nap, hazikója van? :)

És édesem... kutyakaja :)? Azt várod, hogy ugatni kezd ? :D

2010. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
bocsánat, de a kutyakaja úgy hiszem nem lesz rossz döntést. Szerintem ha ízleni fog neki, akkor tovább eheti, ha nem akkor többé nem kap belőle. Nem hiszem azt, hogy kutyává fog válni. A legjobbat akarom neki, ezért adok neki zöldséget is. Köszönöm a segítséget mindenkitől.
2010. nov. 14. 22:23
 9/14 anonim ***** válasza:
Könyörgök, a tengerimalac rágcsáló!!! A kutya ragadozó. A ragadozó húst eszik. A rágcsáló növényeket. A malac szerencséjére neki több esze van, mint a gazdájának, és nem fogja megenni. De ha mégis megenné, garantáltan felfordul tőle, nem neki való táplálék! Másfél éve vagyok ezen a honlapon, de ekkora hülyeséget még nem olvastam! Hány éves vagy? Vigyázz arra a szerencsétlen malacra, mert ha ha nem gondoskodsz neki megfelelő táplálékról, el fog pusztulni! Hol vannak ilyenkor a szüleid? A barátnőd tudja, hogy kutyaeledellel akarod etetni a malacát? Olvass utána, mielőtt a másvilágra küldöd az állatodat!
2010. nov. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Csak tudatni szeretném, hogy leáltam a kutyakajával. Nem ízlett neki, ezért ma már nem adtam neki. Most almát kap és mellé magvakat is adtam neki. Főként napraforgó magot kap. Almából ma megevett egy harmadot a nagyobb féléből és holnapra is ez a menüje. Ma a kázikójában nem takarítottam, mert nem szerettem volna onnan kivenni, úgyis idegesnek tűnik. Kitakarítottam viszon a ketrece egyik sarkában, ahol láttam, hogy cserélni kell az almot.

Köszönöm a segítséget.

2010. nov. 15. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!