Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Írnátok olyan weboldalt ahol...

Írnátok olyan weboldalt ahol degu ketrecet lehetne vásárolni, lehetőleg nem túl drágáért?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a degu már megvan hozzá? mekkorára gondoltál?
2010. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]

és

[link]


Ugye nem is volt nehéz?

2010. nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mi takar az olcsó? kicsit fejtsd ki a kérdésed, mert úgy tudok/tudunk csak segíteni
2010. nov. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első válaszólónak:igen van két degum szeretném lecserélni a terráriumot ami flexiből van és hozzá van építve egy kis ketrec ,és szeretném lecserélni az egészet egy nagyobb ketrecre,ami magas legyen és az alja is legyen nagy.

amugy találtam pár oldalt de nem találtam csak egy olyan ketrecet ami tök jó,de gondoltam hátha itt több segítséget kapok,látom sikerült.

linkelek egy ketrecet ehhez hasonlót szeretnék talán szélesebbet. [link]

2010. nov. 15. 16:07
 5/11 A kérdező kommentje:
ja ezen az oldalon az utsó az a ketrec,másodiknak is köszikee
2010. nov. 15. 16:08
 6/11 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy sztem túl kicsi ketreceket gyártanak a kisállatoknak nagy tér kell nekik is érezzék jól magukat nagy helyen,sztem ez a ketrec is jó,de ha van jobb akkor várom,csak ehhez hasonló legyen,vagy inkább csináltassak??
2010. nov. 15. 16:12
 7/11 A kérdező kommentje:
vagyis kicsi a ketrec és drágák sztem,amit kinéztem az se olcsó,de hát ugy szeretnék már venni nekik,
2010. nov. 15. 16:15
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem ez tök jó lenne nekik. plexit nem ajánlanám, hosszú távon szét fogják rágni.

azért kérdeztem, hogy van-e már degud, mert én el szeretném ajándékozni 2 degumat ketreccel együtt, de így tárgytalan.

2010. nov. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

16:18,ez a ketrec eszméletlen jó,állítólag ha nem is nagy a tér annak is örülnek ha magasra mászhatnak,én szerettem volna még degukat de párom nem szeretne már végülis úgy lenne jó legközelebb hogy nem kettő hanem 3-4 mert társas lények.

Már nem szeretnéd őket?talán meguntad,olyan sokan vannak így,de miért?én mondom szívesen átvenném őket.de sajna nem lehet,mert össze nem lehet már őket tenni,másrészt meg nem tudom hova tenni őket.

2010. nov. 15. 16:24
 10/11 A kérdező kommentje:
ja plexit már szét rágták egy két helyen de még azért egyben van a másik nem jól szellőzik,meg normálisan takarítani se lehet mert összelehet könnyen karcolni,és alig látni be.:-(
2010. nov. 15. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!