Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jó patkányt, egeret tartani?...

Jó patkányt, egeret tartani? Lányt vagy fiút érdemesebb? Hol lehet venni patit, egeret?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 18:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

1. jó ,mert a pateszok okosak és ragaszkodóak

2. a fiúnak látszanak a nagy golyói, a lányak meg "gonosz" patkány fje van, de mindd kettő édes

3. akárhol, ahol árulnak p: állatkereskedésben

2010. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én évek óta patkányokat tartok, kizárólag lányokat és imádom őket)) Csak ajánlani tudom ezeket az okos, aktív, szeretetreméltó állatkákat kis kedvencnek. Amióta tudom, hogy mennyire intelligensek és édesek, azóta nem akarok mást csak patkányokat)

Én tenyésztőtől vettem, ezt ajánlom Neked is. Nem szabad elhanyagolni őket, elég nagy felelősség mindent megadni nekik és épségben, jól tartani őket, de meghálálják abban biztos lehetsz)

Nekem pl az egyik a kezemben alszik éjszaka, a másik meg a lábamon) Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy nagyon kezesek lesznek és mindenük a gazdi, főleg ha egyedül tartod, amit azért nem javaslok, hiszen társas lények. Egy szó,mint száz: én a patkánytartásra szavazok)))

2010. nov. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hol, melyik tenyészetben, Mennyiért??
2010. nov. 18. 19:03
 4/19 anonim ***** válasza:

Én standard fülűt, husky-blazed mintájút vettem, kemény 500 forintért) Ismerősöm csupasz dumbója 800 volt. És Debrecenben. Szokott hirdetni a tenyésztő ha vannak patibabái, keress rá neten. Én beírtam a gugliba, hogy "eladó patkány" és máris volt találat) Pesten ott van ricanta, nekik is van eladó patijuk.

Ugye nem eleségnek szánod őket..?

2010. nov. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Dehogy!!!! Kinek nézel engem?!?!;)
2010. nov. 18. 19:39
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

[link]


Itt egy vicc:

Egy bájos, kékszemű, arany szőke hajú kislány lép be az állatkereskedésbe:

-Bácsi , van nyuszi?

Az eladó elmosolyodik, és megszólal:

-Persze :) Milyen színű? Fekete , fehér, barna vagy foltos? :)

-A Pitonomnak k_rva mindegy!

2010. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
:/ Hehehe......
2010. nov. 18. 20:44
 8/19 anonim ***** válasza:

[link]

Én a dumbó topáz csuklyás hímemet tőle vettem.

De vannak egereik is, azok is nagyon szépek!

A patik szobatiszták és szerintem jobban taníthatóak, mint az egerek. De egereim is vannak, ők is nagyon jófejek! :D

2010. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Én tavaly karácsonyra leptem meg lakótársamat egy kislánnyal:) Édes kis pati, már egy éves, nagyon huncut:)

Én nem olyan sokat vagyok vele, néha bébiszitterkedem, akkor gyömöszölöm kicsit:D A legjobb amikor ugrál XD na az haláli:D

Amúgy amikor vettem, vettem hozzá egy nagy hordozót (nem volt még ketrecünk, mert ugye meglepi volt)...olyan cicának, kisebb kutyának valót...annyira szerette, hogy egy éjszaka alatt kirágta XD Aztán barátnőm bevitte a fürdőszobába aznap éjszakára, hogy nehogy lelépjen a szobában és megrágjon valamit (azóta is jó szokása mindent szétrágni)...hát megy ki éjjel 1kor..szted? Ott csücsült a kád szélén, mert a befoltozott hordozót megint szétrágta:D

Én amúgy az árkádban vettem az állatkereskedésben (Noé bárkája asszem), ő volt már egyedül, jó olt megmenteni ,mert iszonyat volt ami ott volt:S

2010. nov. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én kislány patit szoktam tartani, sokkal intelligensebb mint bármelyik másik rágcsáló.
2010. nov. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!