Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egyedül maradt a malacom,...

Egyedül maradt a malacom, érdemes venni mellé még egy malacot?

Figyelt kérdés
A tengerimalacom mindig is ketten voltak. Elpusztult pár napja a társa, és most nagyon csöndes, szerintem szomorú. Ha szerzek mellé még egy lány malacot, mert Ő is lány, akkor elfogadja, kijönnek majd egymással?
2010. nov. 20. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,sajnálom a Malacodat!

Ha eddig volt párja,ezután is legyen neki!Meglátod jól kijönnek majd egymással!

2010. nov. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképpen hozzál mellé társat,ők csak párban boldogok igazán!!(ahogy te is ítod,csak is azonos neműt!!!!)Nem tudom milyen idős a malackád de arra figyelj,hogy fél év korkülönbség legyen köztük.Egy felnőtt mellé igazán egy pár hetes,picike mellé pedig egy felnőtt való.Igy egyből adott a dominencia kérdése.Ha bármi kérdésed van gyere a www.gemon.ro honlapjára,ott mindenre kapsz választ!Nagyon jó a fórumja is,szeretettel várunk!!

2010. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia,vettél Malackádnak társat?
2010. nov. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Majd a napokban, mert ahol néztem, ott nem néztek ki valami jól.
2010. nov. 25. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!