Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen arányban keverjek el...

Milyen arányban keverjek el búzát egy kiló tengerimalac táppal?

Figyelt kérdés

Apára rájött a spórolás (:)), úgyhogy most van egy kis gond, Pont most fogyott el két tengerimalacomnak a tápja. Mondtam neki, hogy kell venni, erre hogy nem kell, majd hozunk búzát a nagypapámtól. Félóra múlva meg tudtam győzni, hogy a tengerimalacnak szüksége van a tengerimalac tápra, és beleegyezett, hogy akkor keverjük el.

Egy kilós zacskót ha veszek mennyi búzát keverjek hozzá??


2010. nov. 21. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, a tengerimalac alapjáraton nem magevő, a fő tápláléka a széna, gyümölcs, zöldség és persze a t.malactáp. A tápból amúgy se kell sok, kb. 1 marék/malac naponta, de ha mindenképp keverni akarsz hozzá valamit, akkor az legyen inkább zab. Mondjuk 1 rész zab és 2 vagy 3 rész táp arányban.
2010. nov. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gfero ***** válasza:
inkább ne keverd ,adjál neki sok gyümölcsöt meg zöldséget
2010. nov. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért a tengerimalac táp nem egy olyan nagy összeg... Még ha lovat tartanátok, megérteném, de így... O.o

Ha már, akkor valami olyan magot keverjetek össze neki, ami eleve is van a malactápban, szerintem búzát nem nagyon szoktak belerakni. De hát nemtudom, én a helyedben inkább lemondanék az e havi csokimról, de szegény malacokat megszívatni... :/

2010. nov. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké, mindegy elmúlt a dolog. :):)

Már vettünk 10 kiló malackaját, most egy ideig nem kell :):)

Azért köszi a válazsokat!!

2010. nov. 24. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!