Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van olyan hörcsög ami megéli...

Van olyan hörcsög ami megéli a 4-5 évet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 18:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
van de sajnos nagyon ritka:( nekem eddig 5 hörim volt de egyik sem érte meg a 4 évet és a 3at is ritkán. Pont ma halt meg a legkedvesebb hörcsögöm:(
2009. jan. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Részvétem!=( Tudom milyen ez,mert nekem is a legkedvesebb cicám halt meg...:( Igaz nagyon öreg volt.=(
2009. jan. 14. 17:27
 3/11 anonim válasza:
Mi volt a hörcsög halál oka?Érdekel mert a miénk hétfőn hunyt el,bár azt hallottuk hogy téli álmot aludt mert hirtelen legyengült,bár az állatorvos nemerősítette meg ezt a feltételt..Előtte semmi baja nem volt.Jól volt tartva is 1 évig volt meg.
2009. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Sajnos a hörcsögök átlag élettartama 2-3 év, ritkán élnek csak 4-5 évig, de egy ízben hallottam egy 7 évet élt veteránról.

Azt mondják a helyes táplálás mellett simán megélheti a 4 éves kort, azonban ez nem fedi a valóságot.

A helyes táplálás segít abban, hogy megközelíthesse ezt az élettartamot, viszont nagyon függ a hörcsögtől is. Egy kereskedésben vásárolt hörcsög élettartama nagyon kiszámíthatatlan, mert nem tudni, hogy mennyit éltek már előtte. Ha hobby-tenyésztőtől veszel hörcsögöt, valószínűleg meg fogja Neked mondani, hogy mikor született. Én legalábbis mindig megmondom.

A legutolsó hörcsög ami nálunk elpusztult fél évig volt velünk, és egyik nap még vidáman rohangált, a másik nap már úgy találtunk rá, hogy haldoklott...

Üdv.: Nitta

2009. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
az én hörim csak 1 évig élt,de egyik ismerősöm hörcsöge 5 évig élt!:-))
2010. márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nekem most 4 hörim van!2 fiú 2 lány! 2-őt(egy fiút meg egy lányt) azért kaptunk meg mert a gazdájának nem kellett,de jobb is hogy ide került:) szegények olyan soványan jöttek ide:( kicsi volt a helyük is meg alig kaptak enni:( szerencsére még 1 hörit sem vesztettem el,pedig a fiúk több mint egy évesek,a lányok most lesznek majd 1 évesek
2010. ápr. 2. 15:56
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik hörin 4 évig élt....:)))))

De ez nagyon (ritka) :S

2010. ápr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen, de nem is gyakori (sőt,ritka), hogy 4-5 évig éljen egy höri(sajnos).
2010. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát az biztos h nagyon RITKA ami megéli még a 4 évet is.
2010. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem 13.án halt meg az én majdnem 2 és fél éves aranyhörim:( 12.én még futkározott, de másnap reggel már kotyagosan ment, és nagyon hideg volt szegényem. fel akartam melegíteni, de nem tudtam. szépen lassan kihült szegényem.A karjaimba halt meg. azt mondták h végelgyengülés:( szerintetek?
2010. nov. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!