Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Görényednek van hordozó táskája?

Görényednek van hordozó táskája?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondolok: [link]

Mennyire kényelmes/biztonságos ez a görénynek?

Egyáltalán nyugton maradnak benne?


2010. nov. 22. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem merném beletenni. Nekem olyanom van, mint a bicikliken elől található kosarak, csak van teteje meg füle, és levehető. VAgy pedig hámban van és ha vinni kell a karomban viszem.Szerintem ebből simán kiugrik,főleg az enyém.
2010. nov. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Morcika83 válasza:
Én sem ajánlanám, vagy vegyél műanyag hordozót, vagy amit a kis méretű kutyáknak találtak ki, bár abból az enyémek mindig ki akarták kaparni magugak, és így gyorsan romlott a táska állapota.
2010. nov. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is kiugrik ebből. Ha nem fér ki rajta kinyitás nélkül, akkor előbb kinyitja a mágneses zárat (csak két mágnes tartja...) és hopp... bár biztos nem szabadulna el, ha becsatolod a táskába a karabínert, de így megsérülhet az állat is akár...

Én azt olvastam, hogy a göriknek legkényelmesebb a műanyag hordozó (mint pl kutyáknak , macskáknak), és akasztasz bele egy fekvőhelyet.

2010. nov. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ebből kiszökik! Nagy szabadulóművészek ám. Vegyél neki cicahordozót, lehetőleg olyat, amire rá tudod rakni az itatóját.
2010. dec. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!