Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem tudom kivenni a...

Miért nem tudom kivenni a tengerimalacomat hosszabb időre?

Figyelt kérdés

Kiveszem, simogatni vagy 10 percre, és oda pisil, kakil.

Ez normális?


2010. nov. 22. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális, a malac nem szobatiszta, és sűrűbben pisi, mint mi. Meg kell találni azt a pillanatot, amikor vissza kell tenni. De nálunk mindig közröhely tárgya, ha ez mégsem sikerül... És akkor az "aaaranyos malacka, keeedves malacka" egy pillanat alatt "ronda dög"-gé válik. Aztán kezdődik minden elölről. Egyébként fel lehet fedezni valamiféle pisilni kell jeleket, ha elkezd fészkelődni, ugrabugrálni, inkább visszarakom.
2010. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Normális. Enyém nem szokott, de sokszor hallottam már:)
2010. nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
persze hogy normális., de amugy az enyém már szobatiszta,. ha ketreced van akkor vissza ugrik a ketrecbe egy idő után
2010. nov. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
normális, és ez jó jel, mert bizakodó, ha félne nem csinálna be félelmében, de így mutatja ki h megbízik benned és a környezetben
2010. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!