Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy szelidítsem meg?

Hogy szelidítsem meg?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem egy hörcsögöt.Nagyon fél az emberektől,ha bedugom a kezem hozzá akkor mindig megijed,ha megszeretném simogatni akkor elnyomja a kezem.Mit csináljak vele, hogy elfogadjon???
2010. nov. 23. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fél. Vedd sokat kézbe, adj neki zöldséget a kezedből, egy idő után meg fog szokni téged.
2010. nov. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előzőt még kiegészíteném azzal, hogy erőszakkal ne akard megfogni, mert a kezedhez társítani fogja, és továbbra is félni fog tőle.
2010. nov. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb. egy hétig békén hagyhatnád, hogy szokja a helyét. Ezt sok helyen leírják. Magadhoz szoktathatod, ha sokat beszélsz hozzá és kézből eteted. De egy vagy másfél hétig ne vedd ki.
2010. nov. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én hörcsögöm is félt egy darabig de sokat beszéltem hozzá, kézből etettem és mikor takarításra jutott az idő csináltam neki egy dobozt amiben tudtam vele többet fogalakozni egy időután nagyonmegszokott és már amik a ketrecet nyitom akkor szalad is a kezembe^-^


egy lány

2010. nov. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!
2010. nov. 23. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!