Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van két hörcsögöm egy fiú és...

Van két hörcsögöm egy fiú és egy lány, mindig verekednek, de nem párzanak. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2 hörcsögöm van egy fiú és egy lány.mindig verekednek,de nem párzanak és közben cincognak.ez normális?kb. olyan 5 hónaposak.amúgy törpehörcsögök.NEM PÁRZANAK!!!ÉS EDDIG MÉG KIS HÖRCSÖG SEM VOLT!
2010. nov. 23. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem tűrik meg egymást. Vedd szét őket, amíg nem lesz komolyabb baja egyiknek sem. Szerintem a lány nem akar párzani, a fiú pedig igen. Nálam is volt ilyen, annyi különbséggel, hogy én nem akartam kicsiket, a lánynak nem is lehetett volna kölyke. A fiúm kitépte a lány hátsóján a szőrt, így szétszedtem őket.

Inkább legyen két egészséges hörid, mint egy halott. Légy felelősségteljes gazdi.

2010. nov. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
A hörcsögök ilyen szempontból részben olyanok mint az emberek. Attól mert összezársz egy fiút és egy lányt, még nem biztos hogy egy pár lesznek, és ha nem kedvelik egymást, akkor nyilván nem születik utód. Harcolni fognak a helyért. Lehet jobb lenne elválasztani őket, mielőtt még kárt tesznek egymásban.
2010. nov. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobban jársz, ha szétválasztod őket! Nekem volt 1 fiú hörim, szerezhtem hozzá egy lányt, azt mondták, hogy ha nem verekednek komolyabban, akkor hagyjam őket együtt... Viszont így pár hónap múlva egyik reggel elpusztulva találtam a fiút :(. Nem hiszem, hogy megér ennyit az, ha kishöriket szeretne az ember...
2010. nov. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
amúgy meg testvérek.
2010. nov. 23. 15:05
 5/11 A kérdező kommentje:
és nem akarom hogy pározzanak.
2010. nov. 23. 15:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor szedd szét őket, főleg, ha bántják is egymást. Ha pároznának is, akkor sem születne egészséges kölyök, beltenyészet lenne, feltéve, ha a nőstény nem eszi meg őket, mielőtt te meglátnád a kicsiket.
2010. nov. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kiderült hogy a lány terhes és azért verekedtek...illetve úgy tűnt!
2010. nov. 28. 13:42
 8/11 anonim válasza:
mert a hörik nem olyanok mint az emberek. nem akarnak állandóan reszelni, de persze mint minden állatban bennük is van fajfenttartási ösztön. ők nem élvetetből csinálják, hanem kötelességből. adj nekik egy kis időt és ha addig sem lesz semmi szedd szét őket.
2010. nov. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha tesók, nem túl jó ötlet együtt tartani fiút+lányt. Én kaptam egyszer 2 hörit, a lány állandóan megette a piciket, volt hogy nem azonnal, hanem amikor már szőrösek voltak!!! + a picik nagyon girhesek voltak, már amelyik megérte, hogy szőrös legyen. Aztán akitől kaptam, mondta, hogy, ja, anyja+fia volt a 2 höri. Szóval nem ajánlom...
2010. nov. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Először is gratulálok a "felelősségteljes" gondolkodásodhoz! ha nem akartál kölyköket, minek tartottál együtt egy fiút és lányt, pláne testvéreket, akik ráadásul verekedtek??? válaszd külön őket azonnal, ha még nem tetted, és ha esetleg életképes kölykök születnek, 4 hetes korukban ajándékozd el őket, a szülőkkel egyetemben, mert neked nem való állat!
2010. nov. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!