Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi történik a hörcsögömmel?...

Mi történik a hörcsögömmel? NAGYON SŰRGŐS!

Figyelt kérdés
Szíriai aranyhörcsögről van szó, 2008 tavaszán vettük. Tegnap teljesen jól volt evett, ivott, mászkált. Az elöbb akartam neki friss vizet adni és észrevettem, hogy nem mozdul, megfogtam és mintha meghalt volna, de nincs rajta sérülés és mondom tegnap teljene jó volt. Megnéztem neten, hogy alszanak-e téli álmot, hogy esetleg azt csinálja és valahol azt írják, hogy igen valahogy meg, hogy nem.
2010. nov. 25. 20:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Ha 2008 tavaszán vetted, akkor ő már nagyon öreg... nagyon nagyon :-(

Nézegesd, h lélegzik- e...

2010. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak aludna akkor felkelt volna ha felveszed,vagy legalább megmozdulElképzelhető sajnos h már nem él.Sajnálom.
2010. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
49%
Az aranyhörcsög beszerzésénél jól meg kell gondolnunk, hogy egy, vagy több példányt akarunk tartani. A több állat tartása akkor ajánlott, ha kisebb gyermeknek vesszük a rágcsálókat. Ugyanis apró termetükhöz - 18-20 cm-s hosszúság és 80 grammos testsúly - rövid várható életkor társul. 2-3 évnél nem élnek tovább, és mivel a gyermekek nagyon hamar megszeretik a hörcsögöket, az elvesztésük komoly traumát jelent számukra. Ezért jobb, ha csemetéinknek inkább két példánnyal kedveskedünk, mert a szaporulat és a megmaradt másik állat feledtetni tudja velük a gyászt.
2010. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de valószínűleg meghalt a hörcsögöd. Azért még várd meg, amíg teljesen kihül, megmerevedik, addig ne temesd el.

Kevés höri éri meg a 3 évet, a legtöbbje 2 év körül pusztul el, de a másfél év sem ritka. És igen, ritkán van bármi előjele, egyik nap még semmi baja, másnap reggelre már vége. A mi hörink is halt meg: este még a kezemből ette a magokat, vidáman kerekezett, másnap reggel holtan feküdt a fészkében. Alig tudtuk megmagyarázni a gyereknek.

2010. nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
hozzáérek és mintha megremegne, és a mellkasához teszemaz ujjam olyan mintha dobogna a kis szive. próbálgatom még hogy hátha ölébred. most miközbe ezt írtam idetettem az asztalra és 2xszer is megremegett. fogalmam sincs hogy mi történik vele:S:S:S
2010. nov. 25. 20:54
 6/32 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de valószínű haldoklik. Legyél vele, simogasd, mert lehet pár órán belül már nem lesz veled:(

Nagyon sajnálom:(

2010. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

NE TEMESD EL! MEG NE TEDD!!!!!

Először is, vidd el állatorvoshoz holnap,rendben? Te érdekes és a höridé!

Nekem is csinált ilyet a hörcsögöm mikor beköszöntött a hidegebb idő, de kis idő múlva mindig jobban lett, olyan volt mintha hibernálta volna magát de komolyan:D a mai napig nem tudom miért volt, de nekem azután még sokáig élt csak ezt csinált, lehet beteg volt.. szóval vidd el orvoshoz!! :)

2010. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
bocsánat a helyesírási hibákért csak gyorsan meg szerettem volna írni, nehogy úgy gondold már meg is halt :( szóval nyugodj meg én hörcsögöm is ilyen volt de a legjobb ha orvoshoz viszed! előző! :)
2010. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
megírnád mi lett vele?
2010. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
anyu tuti nem adna rá pénzt hogy orvoshoz vigyem.:'( és most itt simogatom és beszélek hozzá, és 2x picit fölnyüszített és nyitogatja a száját
2010. nov. 25. 21:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!