Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Degu! A fiatal (5 hónapos...

Degu! A fiatal (5 hónapos degum) állandóan veszekszik az öregebbel (3 éves) aki nyugalmat akar. Nagyon rossz. Amikor egyik nap benyúltam h rendet tegyek akkor a kicsi megharapott. Mivel tudnám ˇfegyelmezni" és megváltoztatni a magatartását?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 22:00
 1/3 anonim válasza:
tartsd őket külön ketrecben
2010. nov. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is van két 5 hónapos degum. ők lányok, tehát nem "vérre megy" a dolog, hanem csak egymást lökdösik, de semmi komoly. de ha nem hagyják abba rájuk szoktam fújni, akkor lenyugszanak. semmiképp ne nyúlj be amikor veszekednek, mert mint te is tapasztaltad könnyen sérülést szerezhetsz, -akár komolyabbat is. ha két fiú degu akkor tényleg érdemes lenne külön választani őket, és esetleg beszerezni még egy fiatalabb degut a kicsinek.
2010. nov. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
két lány van de itt vérre megy..múltkor a szemébe nyúlt bele ( a kicsi a nagynak) most meg az egyik ujját harapta meg és szegény nagy most sántít....de külön vettem őket..a kicsi olyan mintha meg lenne bolondulva állandóan rrohangál..a kereskedésben aztmondták h kamasz és el fog múlni..remélem is...am köszi
2010. nov. 28. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!