Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörényt szeretnék...

Vadászgörényt szeretnék tartani! Melyik nemet ajánlanátok inkább, és miért? Debrecenben hol vannak eladó kölykök?

Figyelt kérdés
Muszáj akkor is párban tartani, ha sokat foglalkozok vele?
2010. nov. 27. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:

A fiú nagyobb a lánynál és erősebb a pézsmaszaga, de ha ivartalanítod akkor nem is lesz büdi :)

A lány kisebb és ha nincs hímed MUSZÁLY ivartalanítani, mert a túltüzelésbe bele is halhat!!(Vagy fedeztesd elkötött hímmel , mert náluk a behatolástól " elmúlik" a tüzelésük.

Debrecen messze van innen ...(ezt nem tudom)

Nem muszály bárban tartani.. ezt honnnan vetted? :D

De itt egy nagyon-nagyon hasznos oldal:

[link]


it szinte mindent megtudsz.

Ugye tudod, hogy nem olcsó mulatság? A ketrecük is elég drága mert ha jót akarsz neki 3 emeleteset veszel csövekkel ... meg hintákkal...meg ágyakkal.

2010. nov. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak egy tippet tudok adni: Dr. Czanik Béla, Tócóskert. Nála szokott kirakva lenni eladó görikről hirdetés, valamint -úgy tudom- görény szakértő, legalábbis jól ért hozzájuk. Nála érdeklődj, egyébként nagyon jó doki!!! -én a patijaimat szoktam vinni hozzá:)-

2010. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 1 srác ***** válasza:
Szerintem vegyél fiút nekem az jobban.XD:D
2010. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!