Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csipog egyfolytában a...

Miért csipog egyfolytában a degum?

Figyelt kérdés
A tesója már megdöglött 3évesen 1 hete,nem értem esetleg vmi baja lehet....
2010. nov. 29. 18:48
 1/4 anonim válasza:

nem "megdöglik" - meghal, vagy elpusztul. nem nagyon kötődhetsz hozzá, ha így írsz róla...

amelyik folyton beszél, vszínűleg hiányolja a másikat, és panaszkodik. egyedül van, és magányos. vegyél hozzá másikat,különben depis lesz, és meg fog halni. amennyiben nem tartod ennyire fontosnak a dolgot, akkor ajándékozd el olyannak, aki szereti is az állatokat.

2010. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már ne haragudj de ne ítélj el azért mert azt írtam hogy megdöglött egy állatra ezt szokták mondani az emberre hogy meghalt...meg nem tök mindegy neked???A kérdésre kértem választ nem kötekedő ember válaszát várom,igenis szeretem az állatokat van cicám!És van már neki egy lány társa nincs abszolut egyedül ahogy tudtam beszereztem neki egy társat!

istenem az emberek olyan hülyeségekkel tudnak foglalkozni nem minegy neki hogy hogyan kérdezek fa..om kivan az ilyen idiótákkal!!A kérdésre válaszoljatok!!légyszíves!

A másik meg ha esetleg elakarna pusztulni akkor sztem meg magába roskadna és nem enne!De ez nála nincsen!!

Értelmes emberek válaszát várom,nem pedig kötekedő okostojásokét!!Köszönöm szépen!:-)

2010. dec. 1. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet asztmás.
2010. dec. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát lehet h aztmás utána nézek,még néha csinálja de lehet hogy a tesóját hiányolja. elvannak hálistennek az új kislánnyal:-)remélem lesznek kis apróságok is.:-P

köszi a választ

2010. dec. 5. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!