Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot hogy lehet a...

Tengerimalacot hogy lehet a leggyorsabban kézhez szoktatni?

Figyelt kérdés

Vettem egy kis malackát a másikom mellé. A kicsi, ha megmozdulok, berohan a házába. Ha szólok neki, elbújik. Ha kitudom venni, megfgni, és kiveszem simogatni, menekülne a kezemből.

A régi malacom nem fél, ha mozgok, vagy szólok, de az új kicsi igen.

Hogy lehet megszoktatni, hogy ne féljen, és mennyi idő?


2010. dec. 1. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Keresztanyámtól tudom, hogy az "uborkás kéz" technika verhetetlen. Pucolj ubit, és a kezeden érzi a szagot. Ezenkívül gondolom simizni kell.
2010. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Türelem. Nem kell elsietni, nem kell leggyorsabban szoktatni. Majd szokik, amikor megismeri az új környezetét. Természetes, hogy fél. Ugye azonos neműek?!
2010. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen
2010. dec. 1. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:
én is így vagyok!de már kezd meg szokni az új coca is elfogadja a kezemből az ubit,répát stb...!kezedből add neki a zöldséget/gyümölcsöt!meg simizgezsd ilyesmik
2010. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a leggyorsabb megoldás,ha valami finom van mindig a kezedben,vagy legalább az illata.Én eleinte beletettem az "édességet" a kezembe,szóval így meg tudta tanulni hogy a kéz=jó .:)
2010. dec. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!