Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Rágcsálók alá jó a csutkaalom?

Rágcsálók alá jó a csutkaalom?

Figyelt kérdés
Anya azért nem engedi a nyulat, mert "büdös" szerinte. (Akkor nem tudom mit szólna egy görényhez...)Lehet alá tenni? Az olvastam, hogy jó nedvszívó s nem büdösödik gyorsan
2010. dec. 1. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a tengeri malac alatt az van. Van ennek is illata, de nem büdös, a pisit is elég jól szívja - jobb mint a forgács.
2010. dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer vettem azt mert akciós volt,de soha többet.Nekem nem szívta fel rendesen a pisit és az alomtálca alja tocsogott a pisiben már 1nap után.

Én a fapelletet ajánlanám,nekem az vált be.

2010. dec. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Platypus ***** válasza:

Sokkal jobb nedvszívó, mint a forgács, viszont minden ketrecben tartott állat képes kiszórni és az egész lakást beteríti. Tömör gyönyör amikor az ember belelép. A csutkaalomnál csak a pelletek a jobbak szag ellen, de azokat nem szeretik a nyulak mert bántja a talpukat a sok göröngy. Ha rendesen takarítod, akkor a nyúl egyáltalán nem büdös.

És mellesleg a nyúl nem rágcsáló.

2010. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hanem? :O

Bocsi, utána kéne még olvasnom, a tartásáról olvastam csak.

2010. dec. 4. 21:20
 5/5 Platypus ***** válasza:
A nyulak a nyúlalakúak (Lagomorpha) rendjébe tartoznak, a rágcsálóké (Rodentia) pedig egy másik rend. Még csak nem is túl közeli rokonok. A hasonló életmód miatt alakult ki náluk a hasonló testfelépítés és a fogazat, de ha a részleteket megnézed akkor már nagyon is különböznek. Konvergens evolúció néven nézhetsz utána a jelenségnek.
2010. dec. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!