Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért öklendezik a japán mókusom?

Miért öklendezik a japán mókusom?

Figyelt kérdés
Tegnap is csinálta, csak tegnap hasmenése is volt mellé, elvileg mára elmúlt, gyomorrontása lehetett, viszont öklendezett is. Rágott valamit folyamatosan majd valami köpetet öklendezett fel. Ugyanezt megcsinálta most este is... mi baja lehet? Vagy még mindig a gyomorrontás?
2010. dec. 1. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kínai kaját adtál neki. Ne keverd a japánnal, az életed múlhat rajta.
2010. dec. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz vagy legalább hívj fel egyet. Igaz nekem vadászgörényem van de nekem akkor öklendezett amikor gyomorrontása volt és ilyenkor azért öklendezett mert hányni "akart". Az én görényem jól lett de ez nem garantál semmit szóval jobb ha megnézeted az állatkádat.
2010. dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!