Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacotoknak milyen...

A tengerimalacotoknak milyen "bútorai" illetve játékai vannak a ketrecben? :D

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
A csontin kivül,ami a kálcium pótlásához kell nem nagyon kell neki semmi játszószer.Ő a közvetlen törődést sokkal jobban kedveli.
2010. dec. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A miénknek volt kis házikója, abba szeretett elbújni...


Próbálkoztunk többféle játékkal, de nem nagyon érdekelte.


Foglalkozz vele sokat és azt nagyon szereti, ha simogatod, játszol vele, kicsi labdát gurítasz neki (szalad utána), ha kiteszed a szobában, azt nagyon szereti!

2010. dec. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy odú és egy wc.
2010. dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Arra nagyon vigyázz,hogy olyan helyre ne engedd bebujni, ahonnan nem tudod kivenni,mert mindent megrág.Még az elektromos vezetéket is kikezdi.
2010. dec. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Malaconként egy házikó, bújócső, emelet, párnák és egyéb textilből varrott kuckók,függőágy. Eleve, ha van társa nem unatkozik a malac, másrészt minél izgalmasabbá tesszük a környezetét, annál kiegyensúlyozottabb lesz, nem lesz depis.
2010. dec. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Függőágya az van, nagyon szereti, csak gondoltam hátha van még valami tipp, hogy izgibb legyen a kuckója. Meg ki is szoktam engedni, de csak az ágyamra, mert ott szem előtt tudom tartani.:)
2010. dec. 4. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:
PVC cső, Y alakú, imádják. Emelet, egy ágy, néha függőágy, ház, vagy nem Y, hanem könyök alaú cső.
2010. dec. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nogi válasza:
Hát nekem 2 lány van egy helyen.Hát én már kiprobáltam a függőágyat de csak alábujtak nem probálták ki.Amugy nyugodtan el lehet engedni őket de ugy néa rájuk nézel mert azért elmennek de nem olyan gyorsak...
2011. jan. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!