Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkányomból valami fura,...

Patkányomból valami fura, fehér, túrós anyag "jön ki". Ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Kezdő patkánytartó vagyok, és ilyet még egy állatomnál sem tapasztaltam.

Hogy ez a "dolog" honnan jön ki, azt nem tudom, csak felfigyeltem rá, hogy ahogy mászkál rajtam, ilyen izéket hagy néha maga után...


2010. dec. 3. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Patkánytúró :D.
2010. dec. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2%
Ez rohadtul undorító. Nem elég, hogy patkányt tartasz(jobb helyeken inkább irtják), de még ilyen trutyó is folyik csórikámból. Inkább csajozz/pasizz. Vagy mindkettő még az is jobb. Örülök, hogy segíthettem.
2010. dec. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első: értékelem a szellemességet, de ezzel nem lettem kisegítve. :D


Második: köszönöm ezt a rendkívül értelmes megnyilvánulást, de úgy gondolom, hogy a véleményed a legkevésbé sem érdekel. :)

2010. dec. 4. 00:41
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Van Indiában egy hely, ahol az ottani szerzetesek a nagy templomban patkánycsordát tenyésztenek, mert azt hiszik az őseik reinkarnációja és belőlük is az lesz haláluk után. Mindenhova beengedik őket, ágyukba is, velük fürdenek és étkezni is csak akkor kezdenek, ha dézsmáltak a tányérból a patkányok, mert ugye a nagy elődök nem éhezhetnek :D. Jobb amerikai wattsba benne van. Ott láttam sok keléses, trutyis patkányt. Írni kellene nekik, hogy mi a helyzet a túróval, ők biztosan tudnának válaszolni.
2010. dec. 4. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Benne fürdik a tejben meg az italukban a vérző keléses patkány, úszik benne az ürülékük, meg a kajájukban is , ők viszont minden gond nélkül megeszik. Nem mondhatjuk, hogy finnyásak.
2010. dec. 4. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Valamelyik szerzetes régen be volt lőve és beszélt egy helybeli patkánnyal, aki úgy mutatkozott be neki, mint egy régen meghalt szerzetes barátja és elmondott dolgokat amiböl egyböl kiviláglott, hogy biz igazat mond a nagy szellem. Miután ezt elmesélte a többi kollegának a jó lélek, nagy tanácskozás után megállapodtak közösen, hogy ezentúl óvni kell a helyi patkány csordát mindentől, mert mind az ő szellemtestvéreik. Íme igy kell komolyan venni a keleti filozófiát mint a feng sui.


Címet sajnos nem tudok mondani, de könnyen oda találsz, csak az orrod után kell menned. Szagmintát pedig tudsz venni.

2010. dec. 4. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Látom rádjött az agymenés... :D
2010. dec. 4. 16:59
 8/9 anonim ***** válasza:
..s/ma? xD
2010. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Milyen nemű?
2012. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!