Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a "friss" patkányom időnkén...

Ha a "friss" patkányom időnként finoman rágcsálja az ujjaimat, azt vegyem fenyegetésnek, vagy mit akar kifejezni vele?

Figyelt kérdés
A frisset úgy kell érteni, hogy még csak pár napja van nálam. :)
2010. dec. 7. 00:18
 1/4 gfero ***** válasza:
100%
nem csak ismerkedik de eleinte óvatosan fogd meg nehogy megijedjen amíg megismer jobban .a patkányok párban jobban kezelhetők .nyugodtabbak
2010. dec. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Platypus ***** válasza:
100%
A patkányok minden új dolgot megrágcsálnak. Ez a kíváncsiság jele, és nem az agresszióé. Ha már megismert téged, akkor rá fog jönni hogy te nem rágcsálnivaló vagy. Ha fenyeget téged és azért találkozol a fogaival, azt nem fogod félreérteni, mert eléggé fáj és vérzik.
2010. dec. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, a patkányok ilyen szempontból olyanok, mint a kisbabák, mindent a szájukba vesznek. :D

Nekem is van patkányom, engem is "rágcsál" így, ő így ismerkedik.

Ha ropogtatja majd a fogát, azt se vedd fenyegetésnek, az nála olyan, mintha "dorombolna".

A patkány ha ideges, rázza a farkát, két lábra áll és üt/harap. De akkor erősen, ami vérzik és fáj. Ameddig nem kap oda, nincs semmi gond vele.

Ha nem bánsz vele rosszul, nem bántod, akkor szerintem semmi ok az aggodalomra. :)

2010. dec. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2010. dec. 7. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!