Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért halt meg ennyi hörcsög...

Miért halt meg ennyi hörcsög nálunk?

Figyelt kérdés

5 dzsungáriai törpehörcsög halt meg eddig nálunk,pedig rendesen voltak tartva,etetve,itatva.

Nem voltak öregek,és amikor vettük egészségesnek tűntek.

Nem egyszerre haltak meg,de haláluk előtt semmi bajuk nem volt,tehát nem betegeskedtek(kivéve egy).

Valami betegség lehet?Az 5 közül kb. 2 ha elszökött és nem valószínű hogy olyat evett, mert hamar meglett.


2010. dec. 8. 20:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
62%
A korboncnok mit mondott?
2010. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

semmit, épp azért kérdezek itt xD

amúgy régóta tenyésztek már hörcsögöket, de ilyen még sose volt, kb. 2-3 hét alatt pusztultak el, volt olyan hogy egyik napról a másikra és fogalmam sincs mi van velük

2010. dec. 8. 20:51
 3/34 anonim ***** válasza:

A moderátor több kommentet is törölt, közte az enyémet is.

Mondom, én segítek kideríteni neked, csak nem lesz olcsó...

Kell venni kamerákat és kifaggatni midnenkit, hogy mit tud stb...A korboncnokot is ki kell! Egyáltalán honnan vannak a hörcsögök? Nem lehet, hogy génmanipuláltak??

Kellene venni vmi hasonló állatot és megnézni azzal mi lesz...Nem szeretnék filozofálni:D

2010. dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Remélem azért nem lettél depressziós:(

Komolyan...

Tesók vannak? Szűlök, szeretik a hörcsögöket?

Nem láttál semmi furcsát mostanában?

2010. dec. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Annak az egynek mi baja volt és hány napra haltak meg a 2 szökött után?
2010. dec. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 gfero ***** válasza:
nem tartod huzatos helyen az nem tesz jót nekik .minőségi tápot,magvakat,zöldséget adsz nekik
2010. dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Én sem nagyon bírom ezt az időjárást:S
2010. dec. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

először is válaszolok a kérdésekre, tehát, állatkereskedésből vannak, viszont itt is születtek, nekik pont nincs bajuk, élnek és virulnak, a génmanipulálás végülis nem kizárható ok, mivel ugye az ember nem tudhatja, hogy miféle emberektől veszi szegénykéket, hát tesóm van, szülők szeretik dajkálgatni a höriket, nem hiszemm, hogy a családból bárki bántotta volna őket, ja igen és minőségi tápot adok nekik, kapnak sok almát is, répát, mindent, ami kell nekik, szóval ezzel sincs gond.

Na szóval májusban kezdtem őket újra tenyészteni( régebben is tartottam már több évig, de abbahagytam). Vettem Egy fiút meg egy lányt, nekik lett 4 kölykük, és kb 1 hónapja vettem még 5 hörcsögöt, persze külön tartottam őket, sose veszekedtek, viszont aktívak voltak, 2 hétre rá meghalt a hímhörcsög akit először vettem májusban, másnapra meg a lány is, de ez is érdekes, megette az egyik kölyke a fél fejét, amikor a lány meghalt, meghalt az egyik új hörcsög is, aztán 1 hét múlva elszökött pont a legaktívabb höri, 2 napra rá meglett, de másnap reggelre az is elpusztult, na és tegnap észrevettem, hogy olyan furán mozog az egyik kedvencem, se nem eszik, se nem iszik, járni alig tudott, és meghalt reggelre, hát ennyi a történet, ebből mit szűrtök le? bocsi hogy ennyit írtam, rövidebben nem tudtam fogalmazni :S

2010. dec. 8. 21:27
 9/34 Platypus ***** válasza:
Mérgezés vegyszeres zöldségtől? Salátától, répától már sok kisemlős elhullott.
2010. dec. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
nagymamám kertjéből van minden, de ugye mi is azt esszük, tehát akkor lehet hogy nekünk is lenne tőle valami bajunk, vagy nem?? de egyébként minden zöldséget és gyümölcsöt megmosunk mielőtt odaadjuk nekik egyébként is
2010. dec. 8. 21:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!