Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit gondoltok a hörcsöglabdáról?

Mit gondoltok a hörcsöglabdáról?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy nagyon szeretnek benn a hörcsögök futkározni, valahol meg azt, hogy állatkínzás és meg is halhatnak benn. És igaz hogy betiltották, mert én a boltokban még láttam.
2010. dec. 14. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem tök jó:) én sokszor beleteszem a hörimet :P nagyon szereti :D
2010. dec. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja és am nemtom h ezen mi az állatkínzás :S
2010. dec. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én meg csomó helyen láttam, és szerintem nagyon muris :) Tervezek egyet én is.
2010. dec. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Platypus ***** válasza:
63%
Alapvetően szeretik a kisállatok az ilyen jellegű mozgást, a mókuskerékért is odavannak. Viszont a labdából nem tudnak kimenni, ha már elegük van, komoly stresszt okoz az állatnak, ha szabadulni akar. El tudom képzelni, hogy akár bele is pusztulnak, ha pár óráig benne felejtik őket. Szerintem állatkínzás. Ott az ezer éve bevált mókuskerék, azt akkor használják, amikor jólesik, és nem amikor a gazdinak olyanja van.
2010. dec. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hörcsögöm is használta semmi bajuk nem lett tőle, szerették. Ha megunták nem pánikoltak be és haltak meg hanem elaludtak benne. Úgyhogy ez marhaság.
2010. dec. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem marhaság! téll belehalhatnak! és sztem sem jó találmány, mert nem tesz túl jót az állat gerincének sem. hiszen a gerince visszafelé hajol.és ha azt akarod, hogy rohangáljon kedvére, akkor engedd el a szobában, egy elkerített helyre! mi azt csináltuk! olcsóbb is, és nem állatkínzás!
2010. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az én törpehörcsögömnek van, már párszor beletettem. Nem fogom órákig benn hagyni, max. 20-30 percig. Akkor nem lesz tőle semmi baja, ugye? Nem lesz stresszes, vagy ilyesmi? És akkor most betiltották vagy sem?
2010. dec. 14. 19:29
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem már volt olyan hogy bennfelejtettem és ő szépen elvolt 1 sarokba nem is 1X! szegény már meghalt mert öreg volt:( de semmi baja nem volt a gömbtől!
2010. dec. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én hörcsögeim is nagyon szeretik,csak ajánlani tudom más Hörcsögöknek is!

2010. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!