Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van esélyem cumival felnevelni...

Van esélyem cumival felnevelni az újszülött nyulat, ha az annyja otthagyja?

Figyelt kérdés
Tegnap születtek,de ma egész nap be sem ment hozzájuk.Próbálkozzak cumival vagy meg se próbáljam?
2010. dec. 15. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pipettával próbálkozz vagy fecskendővel(persze tű nélkül).És semmiképp se tehént tejjel próbálkozz,állatkereskedésekben,állatpatikákban lehet kapni macskatápszert de az is lehet hogy tejet is,mármint ami a kiscicáknak kell,az hasonlít leginkább a nyuszi tejhez.3-4 óránként kell őket etetni,de közben próbáld meg az anyjukat berakni hozzájuk,hátha rájön mi a dolga.
2010. dec. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Cumi bele se fér a szájukba.Sok nyuszi van?Mert ha nem bírsz velük inkább próbálj meg egy-kettőt rábízni másra hogy mindegyik nyuszira figyeljen 100%osan valaki.
2010. dec. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én megpróbálnám a helyedbe. mit veszthetsz ha nem sikerül? de nem cumival ( az túl vastag). injekciós fecskendővel talán.
2010. dec. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát igen első kisnyusziai.Félek,hogy ha továbbra sem megy be hozzájuk nagyon lehülnek,de attól is félek,hogy nekem nem fognak tudni enni.
2010. dec. 15. 12:43
 5/14 A kérdező kommentje:
Van kifejezetten újszülött cicáknak való cumi,csak nem tudom nyúlnak bejön-e?
2010. dec. 15. 12:44
 6/14 A kérdező kommentje:
Még nem számoltam,de 5 kb.
2010. dec. 15. 12:45
 7/14 anonim ***** válasza:
Tudtommal ha megfogdosod a kisnyulakat és megérzi rajtuk az anyja az emberszagot, nem mindig fogadja el őket utána....de fecskendővel próbálkozhatsz éppen, kecsketejet, ha tudsz vagy állatpatikából ilyen tápszert tudsz venni, azt bekeverve lehet adagolni nekik..de előtte sztem telefonon kérdezz rá a pontos adagra egy állatorvostól, szoktak segíteni ilyen esetben.
2010. dec. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Harmoka ***** válasza:
Én egyszer vadnyulat neveltem fel cumival, csak egyet, de szépen felnőtt. Próbáld meg, de sok munka lesz velük, mire ötöt megcumiztatsz.
2010. dec. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem nyúltam még hozzájuk azért sem számoltam meg,csak az annyjukat próbáltam óvatosan beterelgetni a dobozba amiben ellett.Azért is tettem fel a kérdést,mert tudom,hogyha elveszem őket az annyjuktól többet nem fogadja el már őket.Viszont akárhányszor ránézek mindíg kint van az anya.Félek így megfáznak a kicsik.Mielőtt éhenhalnak.
2010. dec. 15. 12:59
 10/14 A kérdező kommentje:
És a vadnyúl mekkora volt mikor hozzád került?
2010. dec. 15. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!