Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csinálhat a vadászgörény...

Mit csinálhat a vadászgörény a karácsonyfával?

Figyelt kérdés
valami tipp hogy feltudjak készülni hogy ne legyen megkopasztva a fa? :D
2010. dec. 15. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Majd egy kényelmes ágon elalszik. :)

Szerintem nem nagyon tudsz ellene tenni semmit. Bár nekünk nincs, egy ismerősnél van, hátszaloncukrot, habkarikát nem tesz a fára, mert leeszi és nem túl jó az állatkának ennyi cukor.

2010. dec. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt tudom mi sem szoktunk rakni mert +ba még van cica is:) de a görci mindig házba van és hogy ha megrágja a fát attól lehet baja? vagy fel tudja dönteni?
2010. dec. 15. 16:52
 3/5 anonim válasza:

nekem a 1.5 hónapos kiscica magára borította a fát, mert játszott a dísszel, tehát igen, a göri is valószínűleg :D

ha nem vagytok otthon hogy figyeljetek rá, inkább zárd külön őket (:

2010. dec. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém egyszer volt fa közelében, de nagyon érdeklődött iránta. Azért a biztonság kedvéért, ne nagyon engedjétek oda.
2010. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem bántja úgy különösebben:) egyszer megbökte aztán többször nem kellett neki:) azt hittem hogy úgy lesz mint a seprűvel mert mindig bunyózik vele:) de nem:D köszi a segítséget:)
2010. dec. 29. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!