Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kopasz tengerimalac és "szőrös...

Kopasz tengerimalac és "szőrös" együtt?

Figyelt kérdés

Van egy 3éves fiú tengerimalacunk ami rövid szőrű. De szeretnék mellé még 1et mert kicsit magányos.

Nem akarom, hogy legyenek kicsik ezért még egy hímre gondoltam. Csak azt szeretném tudni, hogy összekapna-e egy fiatalabb egy 3évessel?!


2010. dec. 16. 15:54
 1/3 Mang válasza:
Nem vagyok benne biztos, de ! ha pl macskáról, vagy egérről lenne szó, a két hím mindenképp összeveszne, mert nem együtt nőttek fel, nem ismerik egymás szagát, szerintem a malacnál is így van.
2010. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs nőstény a közelben, akkor minden gond nélkül ki fognak jönni egymással, főleg, hogy a másodikat kölyökként veszed. Az meg egyáltalán nem számít, hogy az egyik kopasz, a másik meg szőrös. Vedd meg nyugodtan a kismalacot, az tengerimalacok társas lények, sokkal jobban érzik magukat, ha van társuk.
2010. dec. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm:):)
2010. dec. 17. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!