Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Abnormális a tengerimalackám...

WhiteWidow27 kérdése:

Abnormális a tengerimalackám zsírmirigye, hogyan kúrálhatom ki? (Bővebb leírás bent)

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám,hogy az egyik malackám fenekén van egy nagy kopasz folt, pici fekete ovális foltok voltak rajta amiket babaolajjal le tudtam neki törölni.A bőr nem vörös,nem gyulladt csak éppen teljesen kopasz egy részen (kb. 20ft nagyságú területen).A bőr azon a területen nagyon zsíros,mintha a zsírmirigyével lenne baj,de nem hiszem mert kicsit feljebb van a fenekétől a kopasz folt. Nem tudom mi lehet ez. Másik malacomnak van gombás fertőzése,kigyógyulóban van,de nincsenek együtt tartva és teljesen különbözőek a tüneteik.


Mit lehet tenni ilyenkor a zsírmiriggyel?


2010. dec. 22. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem te ne csinálj vele semmit, hanem vidd el állatorvoshoz. Lehet, nem is az a baja, amire te gondolsz. Majd az állatorvos tud segíteni!
2010. dec. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyszerűen mosd le neki kamilla teával havonta 1x.
2010. dec. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beteg állat -> álaltorvos. Anyukád nem tanított meg erre? Vagy amikor te voltál beteg, akkor is az utcán kérdezgette a járókelőket, hogy mit csináljon veled?
2010. dec. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!