Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Létezik, hogy valaki szándékos...

Létezik, hogy valaki szándékosan kidob egy törpehörcsit?

Figyelt kérdés
Pár napja, a legnagyobb hidegben találtam egy dzsungáriai törpehörit,egy lakótelep környékén. Már nincs gondja a hideggel, el van mint a tejbetök :), de létezik olyan, hogy valakinek útban lenne egy ilyen kis szörpamacs?
2010. dec. 24. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni de csinálnak ennél durvább dolgot is az állatokkal. Az embernél kegyetlenebb állat nincs a földön...
2010. dec. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szimplán megszökött valahonnan, höriknek jó szokásuk...
2010. dec. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bretso válasza:
100%
Létezik, én tudok esetről mikor valaki a 12 éves kutyáját dobta ki az erdőbe.
2010. dec. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos előfordulhat. Lakótelepen lakó barátunk már többször talált tengerimalacot, hörcsögöt, kisnyuszit, sőt, valamilyen siklót is találtak egyszer. Szinte látom, amikor egy hörcsög, nyúl vagy tengerimalac megszökik mondjuk a hetedikről és feltűnés nélkül lesétál (vagy lifttel megy?) a földszintre, majd megint csak feltűnés nélkül addig várakozik a bejárati ajtónál, amíg valaki kinyitja a hatalmas csapóajtót... :( Nem, ezek a szegények zömükben már egyszerűen nem kellenek a gazdiknak.

Biztos, hogy a kertes házakból is kidobnak/kiengednek kisállatokat, de ott már csak a kerítések miatt is kisebb az esélye, hogy te találod meg hamarabb, mint a macska vagy a kutya. Ahogy előttem is írták, az ember a leggonoszabb állat a Földön.

2010. dec. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
létezik bizony...:( mi a házunk előtt találtunk egy nyuszit egy zacskóba csomagolva, csak idő kérdése szegény mikor fulladt volna meg, szerencsére időben rátaláltunk :(:)
2010. dec. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én tavaly decemberben találtam egy dzsungáriait egy lakótelep környékén. Még egészen kölyök volt, mert mostanra olyan szépen megnőtt és felhízott, hogy öröm nézni :)
2011. szept. 4. 13:13
 7/7 anonim ***** válasza:
igen vannak olyanok, de képzeld olyanok is akik embereket dobnak ki,
2013. márc. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!