Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöket kell itatni ugye?

A hörcsögöket kell itatni ugye?

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, minden ami életben van, iszik
2010. dec. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor oké én itatom is őket , de egyik haveroknak azt mondták hogy nem kell
2010. dec. 24. 21:33
 3/9 anonim válasza:
Az én hörimnek volt egy kis vizestálkája, bár sosem láttam, hogy ivott volna belőle, meg egy "önkiszolgáló" itatója, de azt sem. Szerintem ha elég gyümölcsöt-zöldséget kap, nincs különösebb igénye, hogy még vizet is igyon, de azért legyen neki :)
2010. dec. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Brigi ^^ ***** válasza:

Ha elég lédús zöldségeket adsz rendszeresen, akkor nem szükséges pl.: uborka

De nem árt, ha van itatója is.

Szerintem mindenképpen tegyél be neki egyet.

2010. dec. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem mindegyik hörcsög iszik a szó szoros értelmében. Már 9 éve vannak hörcsögeim és valamelyik ivott itatóból, de a legtöbbjüknek elég volt a zöldséggel bevitt folyadék mennyiség. De próbáld ki, hogy beraksz egy itatót.
2010. dec. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm
2010. dec. 24. 21:39
 7/9 anonim válasza:
nekem kétfajta hörcsögöm volt mind a 2 nek volt ilyen kis "szopókás" víztartályozója de igazából sosem ittak belőlle, álltalában lédús gyümölcsöket adtam nekik.. :)
2010. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én aranyhörcsögeim nem ittak itatóból max. adtunk neki almát vagy paprikát stb..


A törpe hörcsög se iszik annak is ezt adunk :)

2010. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
még szép hogy kell itatni mindenképpen!!! mert ha szomjas lehet ojan kapzsin fajja a gyümölcsöket zöldségeket hogy megálhat a nyelőcsövében az én hörim is így halt meg mert nem attam neki vizet és a gyümölcsök miatt
2010. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!