Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mire lehet megtanítani a...

Mire lehet megtanítani a tengerimalacokat?

Figyelt kérdés
Karácsonykor kerültek hozzánk, most 7 hetesek. Arra vagyunk kíváncsiak, hogy mire és hogyan lehet őket megtanítani. A lányomat konkrétan az érdekli, labdázni meg tudnak-e tanulni. Egyéb hasznos tanácsokat is szívesen fogadunk.
2010. dec. 25. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet őket megtanítani labdázni, illetve trükkökre sem, ők nem kutyák. Ajánlom olvasgatára: [link]

[link]

Ezek tengerimalacokkal folalkozó oldalak.

2010. dec. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Javaslom, nézzetek utána a klikkerképzésnek, bámulatos dolgokra meg lehet vele tanítani akármilyen állatot :)

Persze azt ne várjátok el, hogy kutyát neveltek a tengerimalacból, vannak korlátai, és oda kell figyelni arra is, hogy ne erőltessétek túl, ne akarjatok neki olyan dolgot tanítani, amire a teste meg az agya nem alkalmas. Szóval rúdugró sem lesz, meg atomfizikus sem, de a labdapöckölgetés salátáért meg a "gyere ide" valószínűleg még az ő szintje :)

2010. dec. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Az én tengerimalacom nagyon gyorsan megtanulta a "forog" parancsot:P :D Ölbe vettem, simogattam, aztán fogtam egy ubrokát és elhúztam előtte körben. Közben mondtam neki: forog, forog! Ő persze követte. Nem is kellett sok idő, és már a puszta szóra reagált :)
2010. dec. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Az én malacaim nem túl zsenik, de hallgatnak a nevükre és tudják a "Gyere ide!"-t és a "Nem szabad!"-ot. Finomságokkal azért megtaníthatóak pár dologra, egyik malacom az uborkát imádja a másik pedig a mandarint és mindenre képesek érte.:D
2010. dec. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!