Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállatot ajánlanátok?

Milyen kisállatot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

nyuszi, csincsilla , vagy esetleg hörcsög?

milyen rágcsálót ajánlanátok és miért?

a méret nem érdekes :D


2010. dec. 28. 22:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nyuszii, metr az a legédibb.:P
2010. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Patkány: nem harap, tanulékony, intelligens, szobatiszta, ragaszkodó.

Japán táncolóegér: nem igényel sok törődést, mégis "szórakoztatóan lüke". Nem szökik, nem harap.

[link]

Én már lassan 15 éve tartok táncikat és eddig még sosem csalódtam bennük. :)

2010. dec. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 ShamanLunaa válasza:
43%

inkább. MACSKÁT vegyél...(:

hidd el na azok a cukik :D

2010. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én a nyuszira szavazok, de mindenképpen valami fajtatiszta, direkt hobbicélra szánt nyuszit választanék. Végigtanulmányoznám a nyuszifajtákat, és amelyik a legjobban tetszene, azt választanám.


Ha a nyuszi valamiért nem jönne össze, akkor a hörcsögre szavaznék, de akkor többet vennék egyszerre, és vennék nekik egy hörcsögvárat is! :)

2010. dec. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 gfero ***** válasza:
én törpe hörcsögöt szeretem jobban
2010. dec. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szíriai Aranyhörcsög.

Nekem mindig ez volt, és van is. Hamar szelíd lesz, ha kb. 1 hónapos korától veszed!

De csak 1-et vegyél! Mert ők egyedül érzik jól magukat, ha többet vennél, verekedés lenne, és nem lenne jó senkinek sem! Én már jártam így (még az egyik höri el is vesztette az egyik szemét a verekedésben!), azóta 1-et tartok mindig!

2010. dec. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
csincsilla
2010. dec. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszi de ti is mondhattok kisállat fajtákat nem kell e három közül választani:)
2010. dec. 29. 11:59
 9/16 anonim ***** válasza:
A nyuszi aranyos, viszont iszonyatosan büdös! Tengerimalac se valami illatos, a hörcsög, én azt ajánlom!!!
2010. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, mik az elképzeléseid, mennyit szánsz rá stb. A nyúlnak viszonylag nagy ketrec kell, sokat kell vele foglalkozni, mindennap kiengedni futkározni, kellenek neki oltások. 6-7 évig élnek kb. A hörcsögök kisebb helyen is elvannak, aranyos állatkák, de éjszaka lomolnak. Őket egyedül kell tartani. A csincsilla kicsit macerásabb állat, nagy, legalább 1 méter magas ketrec kell neki, és ők is igénylik ketrecen kívüli futkározást. Sokáig, 10-15 évig élnek, szóval úgy tervezz, valamint társas állatok, úgyhogy egyedül nem szabad tartani.

Mondták még a patkányt, az nagyon értelmes, ragaszkodó jószág, viszonylag egyszerű a tartása is, 2-3 évig él, és ők is társas állatok.

Vagy tengerimalac, ők is társas állatok, nappal aktívak, nekik is nagy, kb. 1 méter hosszú ketrec kell, és oda kell figyelni a kajájukra, mert szükségük van C-vitaminra, de vannak spéci malactápok direkt nekik.

2010. dec. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!