Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Súlyos szaporodási problémáim...

Súlyos szaporodási problémáim vannak a nyulaimnálxD ez normális? :D

Figyelt kérdés

Szoval a lényeg, most pár napja a lány nyuszim megpróbálja felcsinálni a fiú nyuszimatxD egyiknapösszetettem őket(korábban is csináltam ilyet, és nem is érdekeltél egymást) de most hirtelen ráugrott, és megpróbálta megtermékenyíteni:D (biztos lány, és fiú, orvos mondta+ láttam is+tapasztalm isxd)

a fiú nyuszi is próbálta persze, de ő meg hülén csinálja, vagy előlről ráugrik, vagy egyszerűen nincs...lyukérzékexDD

ugye ez nem nagy gond?szovl normális a tapasztalatlanoknál?:/


2010. dec. 29. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:

OFF.


Ez a fogalmazáás xDDDD

oLYAT SZAKATDAM :Dg

2010. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
xDDD nemtudom máshogy elmondani:D:D
2010. dec. 29. 20:16
 3/10 Platypus ***** válasza:
Én is láttam már ilyet, a lány tökösebb volt, mint a fiú. Végül összehozták a kisnyuszikat. Szerintem normális jelenség.
2010. dec. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálunk kutyával volt ilyen hogy a lány akarta "megtermékenyíteni" a fiút...

Nyuszival meg olyanunk volt hogy 2-lány nyuszi izélte egymást,pontosabban csak az egyik a másikat de sokszor xD

2010. dec. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor jó, már kezdtem megilyedni, hogy csak nekem vannak ilyen szerencsétlen nyuszijaim<333 :D:D
2010. dec. 30. 17:26
 6/10 anonim ***** válasza:

De perverz nyuszid vanxD


:D

2010. dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ritkán látok ennyire felelőtlen állattartót, mint te.


Miért akarod pároztatni őket? Mit fogsz kezdeni a kölykökkel? Elajándékozgatod a "barinőidnek"? Azt tudtad, hogy az állandó ellésbe bele is halhat az anya? Vagy te is az a tipikus "én csak egy almot szeretnék, mert olyan cukik" féle vagy?

Ha egy kicsit is szereted őket és sokáig élve akarod látni a nőstényt, azonnal ivartalaníttatod legalább az egyiket. Ha pedig azt mondod, nincs rá pénzed, akkor talán előbb el kellett volna gondolkodni, hogy kellenek-e ellentétes nemű nyuszik.


=egy nyuszibarát=

2010. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

utolsó: hé, te miről beszélsz?xD

2nyuszim van, és a lány még életébe nem volt terhes.nemtudom, h honan vetted ki a szövegemből, h pároztattam őket...

és egy szót sem irtam arról, h almot szeretnék mert nagyon cuik, irtam benne valahol, h kisyuszit akarok?xD

a kérdésem az volt, h nemgáz-e ha a LÁNYnyuszim akarja meghágni a fIÚnyuszimat, ebben nincs semmi kisnyusziakarás, vagy ilyesmi.xD már h ne essünk félreértésbe:)

"a fiú nyuszi is próbálta persze, de ő meg hülén csinálja, vagy előlről ráugrik, vagy egyszerűen nincs...lyukérzékexDD " -> ha erre a mondatra érted, akkor én igy akartam irni: amikor még nem tudtam fiúk-e, vagy lány, (mert orvos nem nézte meg) és kiegedtem őket, a kisfiú ugye tette a dolgát, de én persze közbeléptem.és nem is sikerült kisnyuszi.

és h amúgy is akarnék, akkor nem a "barátnőcskéimnek" adogatnám oda, hanem igenis szerető felelősségteljes gazdink adnám oda, már h ne nézz olyannak, aki éveket könyörög egy nyúlért, és 2 nap alatt megunja:) félreértésbe még mindig ne essünkxd

2010. dec. 30. 22:47
 9/10 GreenRita válasza:
Nem írtad mennyi idősek a nyúszik,de remélem nem fiatalok. A hím nyúszi nem béna csak probálkozik és magátol rá fog jönni. Az én nőstényem meghágta a hímet azaz megmutatta mit vár mert utánna gyorsan lelapult és a farkincáját felemelte (hajlandoságot mutatott). Egyébként a hím nyúszim mindig először a nőstény fejével kezdte és csak idővel hátulró.Lehet ez náluk valamilyen izgatás is,de a szakkönyvek nem említik) Vannak pihenő idők,mert leszáll a buksijából a vér ezért néha az aktus végén leesnek a nőstényről pár másodperc és visszaéled. A kereskedők nem veszik be ingyen sem a kisnyúszikat csak azért írom,hogy tudd.
2011. jan. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

a diú az már vagy másfél-2 éves, a lány meg oan 1éves körül van.

amúgy teljesen azt szokták csinálni a te nyusziaid, mint az enyémek.

mármint hogy a lány megpróbálja a fiút(csak nem engedemxD) és hogy a fiú előlről csinálja( de azt sem engedemxD)

nem szeretnék kisnyuszikat(egyenlőrexDD) mert csak a baj van velük, igyis tévedés történt nyuszivételkor, és azért lett fiú-lány párosítás, pedig én lány-lányt akartamxD nam1:D

amúgy mégha ingyen bevennék, akkor se adnám, mert örültem, ha az én 2 nyuszimat megszaadítottam az állatkereskedéstől:)

2011. jan. 5. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!