Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszim sípol. Mitöl?

A nyuszim sípol. Mitöl?

Figyelt kérdés

1-2 napja vettem észre, hogy sípol valami. először azt hittem, hogy valami madár kint, de amikor közelebb mentem az ablakhoz, akkor hallottam, hogy a nyuszi sípol.

kb 1 hete van nálam, oltása nincs, és még egy jódarabig nem is lesz, mert nem tudom hogy elvinni a dokihoz, mert a kocsink összetört. buszozni nem akarok vele, mert amíg várok a buszra, félek, hogy megfázik. nem tudok róla, hogy házhoz jönne a doki, így 1 hónap mulva lesz csak oltása.

8 hetes lehet kb a nyuszi. kereskedésbe vettem. vagyis kaptam, de kereskedésbol. holland törpenyúl.

önitatóbol nem iszik, így kis tálkába tettem neki vizet. magok, uborba meg répa mindig van előtte.

nem tudom mitöl lehet a sípolás. előző nyuszim soha nem sípolt, pedig 2 évig volt velem.

valakinek esetleg valami ötlet, hogy mi baja lehet?

előre is köszönöm


2010. dec. 30. 15:13
 1/6 Bea24 ***** válasza:
100%
tüdőgyulladás?
2010. dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sipos Nyuszi:)
2010. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szegény:( Nekem is van nyuszim, de ő csak akkor sípolt, mikor egyszer véletlenül ráléptem a mancsára:( Vagyis inkább nyöszörgött. Lehet, a tüdejével van valami baj. Nem hiszem, h azért,mert nincs beoltva, a mi nyuszink sincs beoltva, és már 8éves,és teljesen egészséges.Hívjatok taxit,az a legegyszerűbb,és vigyétek el állatorvoshoz.
2011. jan. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Aranyom!

ha már internetek van akkor nagyon tudom ajánlani ezt az oldalt a figyelmedbe!!!! [link]

Egyépként a nyuszid megfázott, ha folyik az orra rögtön orvos!!

Ez nem játék.

eGyépként mondom a kereskedőktől nem éri meg nyuszit venni mert szegénykék nem "tenyésztve" hanem pároztatva lettek, így foghibásak, genetikailag érzékenyek/betegek lehetnek. Sajnos ilyenkor fordul elő az hogy pl: állófülü és lógó fülü nyuszikát pároztatnak és egy félig álló/lógó fülü nyuszit kapunk. Egyépként mielőtt megvetted volna a nyuszit talán kicsit utána kellene nézned hogy mik kellenek egy nyúlnak, mert van előtt vegyszerezett uborka meg minden egyéb mesterséges tááp, de a legfontosabb az életben maradásához a SZÉNA. ha azt nem adsz neki, valószinűleg nem kis idő alatt elfog pusztulni.


Így hát csak gratulálni tudok neked, hogy ennyire felelősségteljes gazdi vagy....

2011. jan. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 1 srác ***** válasza:
túl melegedet a tea főző
2011. febr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lenyelt egy sípoló játékot :D
2011. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!