Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két kérdés: 1. hol vegyek? 2....

Két kérdés: 1. hol vegyek? 2. Milyet?

Figyelt kérdés

1.Törpenyulat szeretnék de nem túl drágát.Az oktogonnál lakom és valahol a közelben szeretnék hobbicélra venni megbízható helyről.

2.Melyik fajtát válasszam? én ezek közül gondoltam : holland törpenyúl, Oroszlánfejű törpe kosorrú. de ha másik tetszik akk írhatod! :D


2011. jan. 3. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom, hol van az a oktogon, de szerintem, Jászberénybe, a Poseidon kisállatkereskedésbe, vegyél. Ott mindegyik van.nagyon megbízható, én is ott vettem a tengerimalacom, a nővérem pedig a hörieit! Nagyon jó bolt!! Csak azt ajálom!

[link]

2011. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

megbízható helyről, az kb. egy rendes nyuszitenyésztő.. állatkereskedésből tuti nem vennék, nem is tetszik, ahogy tartják szegényeket :S

[link]

itt van néhány pesti tenyésztő is...

nekem logófülű kosorrú törpém van, nekem ők tetszenek a legjobban :)

2011. jan. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pesten nagyon jó nyúltenyésztők vannak, akik megbízhatóak, és sokkal olcsóbbak, mintha boltban vennéd.

[link] ő nagyon jó, de csak kosorrúi vannak

[link] itt pedig a kedvenc fajtám, a Rex nyuszik vannak, amiknek tényleg olyan a szőrük mint a bársony.

[link] itt is keresgélhetsz.

2011. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!