Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac ehet szotyit...

A tengerimalac ehet szotyit és kukoricát (nyers)? Csak mert anya ilyen tápot vett, az van ráírva hogy tengerimalac rágcsálóeledel, és van benne szotyi meg kukorica. Ehetnek ilyet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
persze, ha egyszer tengerimalac kaját vett, biztos eheti a tengerimalac:D:D
2011. jan. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, ehetnek. :) Az én malackáim kifejezetten imádják a napraforgómagot és a kukoricát is megeszik.

Azért arra figyeljetek, hogy fű, vagy széna azért mindig legyen előttük!

2011. jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, én is mindig adtam az enyémeknek, a szotyit imádták!
2011. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A tengerimalac nem magevő. Érdekes, de így van. A szotyi és kukorica csak elhízást okoz, ennek ellenére az összes tengerimalacoknak árult eledelben megtalálható többnyire. Persze baja nem lesz belőle, ha megeszi. www.gemon.ro oldalon találsz hasznos dolgokat.
2011. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

15:38

Ez tényleg igaz! Én is olvastam.

Viszont ezt ők nem tudják, talán ezért is imádják a szotyit. :D

2011. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
krumplihéjat nem szabad neki adni
2011. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én biza olyan tápot adok nekik, ami ezeket NEM tartalmazza. Kezdő koromban ők is kaptak szotyis-kukoricást, de olyan okosak voltak, hogy mindig otthagyták. Úgyhogy mivel szeretem őket és csak a legjobbat akarom nekik, inkább megveszem a drágább, de jó minőségű malactápot. (versele-laga: cavia sorozat, vitakraft emotion széria).
2011. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Igen, igaz, a szotyival vigyázni kell, én sem adtam nekik mindig. A kukoricát pedig meg sem ették. Szóval csak azért írtam, mert bajuk nem lesz tőle, feltéve ha mértékkel adod nekik.
2011. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az enyémek meg se eszik,egyszer vettem neki ilyet


csak azt eszik meg ami kis fagallyra hasonlit



de kajájuk 60%-át friss zöldségek teszik ki,25% széna,fű (ezt csak 1-2 nap száritás után kis mennyiségben),és a maradék a malactáp

2011. jan. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
amit mi adunk tápot abban elég sok kukorica van, de egyáltalán nem eszik meg.
2011. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!