Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy hörcsög...

Mennyibe kerül egy hörcsög felszerelés egészben?

Figyelt kérdés

-hörcsög 1000ft(találtam egy tenyésztőt aki ennyiért adja)

-terrárium ?ft(közepes)

-mókuskerék ?ft

-házikó ?ft

-etető ?ft(höri mintás)

-tapadós itató ?ft


egy konkrét ár érdekel!És semmi használt!!! bolti cuccok!!!


2011. jan. 8. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

hörcsög 1000-ért ne hülyéskedj. 300-400ft körül van.

A felszerelés nem drága fresnapfba komplett ketrecet mindennel felszerelve kapsz 10.000-alatt.nézz szét.

2011. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen Dzsungáriai törpehörcsög!pearl:1000ft,mandarin:1500ft,vadas:800ft,kék:

500ft stb.....én dzsungi hörit akarok aki tuti h nem vérfertőzőtt és nem állatkereskedés beli beteg és vad!!!Ennyi

2011. jan. 8. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
első igen van 300-500 forintért is de nagyon nagy esélye van hogy vérfertőzött,beteg,vad höri ráadásul nem tudni a génjeit és könnyen lehet hogy keveredik más fajjal is.Kérdező szerintem is jobb hogy tenyésztőtől veszed.A mókuskerék a legkisebb átmérőjű 13 cm az kb 500 forint körül van de érdemes műanyagot venni neki mert előfordul hogy a rácsosba beakad a lába és eltörik:S a műanyag 1300-1500 forint körül van üzletbe meg szinte mindenhol,az etető a höri mintás 500-600 forint,a tapadós önitató az 1500 forint körül van,a ház mérettől,anyagtól és sok mástól is függ 500ft-tól 2500 forintig is vagy töbér is van,terrárium legalább 35-40 cm magasnak kell lenni de persze ekkor valami tetőféle sem árt nehogy el tolva a berendezést kiszökjön hát a terrárium is sok mindentől függ 3000-4000 ft-tól egészen 25000 forintig megtalálható a közepes terrárium,remélem segítettem ja és egy jó tanács a tenyésztőnél nézd meg hogy nem e foglalták e még le azt a kicsit mert akkor bizony nem adják oda.sok sikert jó hörizést remélem nem ész nélkül szeretnéd magadhoz venni,remélem utána olvastál a tenyésztő oldalán :D sok sikert
2011. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem ez lesz az első hörim csak már régen volt és úgy nagyjából szerettem volna tudni h mi kell majd.nyugi értek a tenyésztőkhőz mivel magam is tengerimalac tenyésztő vok:)
2011. jan. 9. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!