Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ezt túlélheti a nyuszim? :/

Ezt túlélheti a nyuszim? :/

Figyelt kérdés
hallotam a házból h visít kiszaladtam és nemvolt seholsenki kerestem sokáig aztán láttam h a szomszédba van egy konténer alatt..és tiszta vér volt a tarkója, és kivolt a husa.. alig élt nagyongyorsan szedte a levegőt.. mit csináljak vele..elérni nemérem el mert a konténer alatt van,,?:'( mi történhetett vele?
2011. jan. 9. 00:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
háát..mindenképp oldd meg, hogy kiszedd onnan!!!
2011. jan. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
nekem is volt nyuszim, az a baj velük, hogy a stressztől is meghalhatnak, nem biztos, hogy a sérülése miatt, így mindenképp szedd ki onnan, és vidd biztonságos helyre, ha van ügyeletes állatdoki, hívd ki.
2011. jan. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:

Kedves válaszoló, menj a fenébe.

Kérdező: valahogy próbáld kiszedni, óvatosan. Ilyen későn már nem nagyon van doki, de azért keress ügyeletet. Általában gyorsan szedik a levegőt, de biztos meg is ijedt. Szerintem valaki bánthatta, esetleg tényleg pörköltnek szánta. Ha így van, minden rosszat kívánok az illetőnek. Remélem nem lesz baja a nyuszinak. Majd írd meg, mi van vele.

2011. jan. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
Bocsánat, kedves első válaszolónak szántam szavaim természetesen.
2011. jan. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
Ahelyett h a gép előtt ülsz CSINÁLJ VALAMIT! szólj valakinek, vagy szedd ki, hívj fel egy állatorvost vagy valamiiiit!! felelős állattartás...
2011. jan. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim válasza:
ha vísitott akkor nagyon megijedt,hogy túléli-e attól függ mennyire sérült meg,mennyi vért vesztett.lehet hogy valami megfogta vagy beszorult valahova.
2011. jan. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 A kérdező kommentje:
nemtudom micsináljak...tiszta vér a tarkója. ügyeletes állatorvosról én nemtudok a szüleim meg nemadnak pénzt a gyógyítására..nemtudom mi történhetett vele..és nem az enyém a nyuszi..hanem pár napja láttamm h ott van a szomszédba ahol nemlakik senki csak egy bolt van ott..és én adtam neki enni..meg fogni nemengedte magát mert akkor valami részt az udvaron elkerítettem vna neki...és ha meg is halna szegénykém akkor se enném meg... alapból nagyonritkán eszek hust áttudom érezni h ha szegény állatot azért ölik le mert egyes emberek nemtudnak megélni hus nélkül..hát szomoru..
2011. jan. 9. 00:13
 8/78 anonim ***** válasza:

00:07 - ettél már emberpörköltet? Nagyon finom.

Kérdező: próbáljátok meg kiszabadítani azonnal. Szegényt sajnálom nagyon. Hogy van? És éjjel mit keres egy konténer alatt?

2011. jan. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
Akkor szegény nyuszi ott fog elpusztulni kínok közt. Gratulálok a szüleidnek is. Próbálj keresni egy állatorvost, hátha segít valaki. Vagy írj a torpenyul.hu-ra, ott segítőkész emberkék vannak. Hol laksz? Hol a nyuszi?
2011. jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 A kérdező kommentje:
ott lakik szerintem..nem jön át a mi udvarunkra..fél..inkább átszalad a szomszédba és ott lakik a konténer alatt..rajta voltam azon h megszokjon és engedje h megfogjam mert akk csináltam vna neki elkerített helyet... az előbb néztem és alig él:'( alig tudja tartani a fejét és a szeme is csukva van..és gyorsan lélegzik...nemtudom milesz vele....és h ki vagy mi tette.. nemharapásnak látom hanem ütésnek vagy nemtudom mert csak a tarkója véres de nagyon :/ ezt nemhiszem el szegény nyuszi...
2011. jan. 9. 00:18
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!