Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 12 éves lányom hörcsöge...

12 éves lányom hörcsöge halála után kaphat egy csíkos mókust?

Figyelt kérdés
Megéri? Ketreccel, mindennel együtt milyen drága? Bárki aki tud valami hasznosat, válaszoljanak!
2011. jan. 9. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem vennék neki mókust az biztos. Egyrészt nagyon drága, 10.000 forintnál kezdődik az ára. Nagy ketrec kell neki, mert nagyon nagy a mozgásigénye. Sokkal nagyobb ketrec, mint egy hörcsögnek. A csíkos mókus soha nem lesz olyan kezes, mint egy hörcsög. Inkább csak nézegetni lehet, mint fogdosni. Úgyhogy egy gyereknek inkább a hörcsög. Kapjon egy másikat, azzal jobban jártok.
2011. jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom vegyél neki törpenyuszit,vagy pedig tengerimalacot.Nekem volt mindkettő.A nyuszi tüneményes egy jószág,a tengerimalacok is édesek.a helyedben e kettő közül választanék,értelmesebbek 1000x mint egy hörcsög,nem mellesleg tovább is élnek. ;)
2011. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
a tengerimalac értelmesebb mint egy hörcsög? nekem volt van mind a kettő és a hörcsög értelmesebb!
2011. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Platypus ***** válasza:

Az elsőnek igaza van, én tuti nem vennék mókust, akármilyen szép és aranyos is. A cukormókus csak a nevében mókus, de az egy szelídíthető faj. A hátránya, hogy erősen éjszakai, és szintén nagy helyet igényel.

Én a patkányt tartom ideális kisállatnak. Kissé rossz a sajtójuk, de sokkal többet tudnak nyújtani, mint egy hörcsög vagy egy malac. Egy patkány kifejezetten keresi az ember társaságát, egyesek imádják a simogatást, akkor aktívak, amikor az ember foglalkozik velük, tehát nappal is lehet foglalkozni velük, és tényleg nagyon könnyen megtaníthatóak mindenféle trükkre.

2011. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miben vagy mitől halt meg a hörcsög?

Ez fontos dolog, mert egy állat felelősséggel jár, akár milyen kicsi és olcsó is. Nyulat nem ajánlom, mert nem mind dögönyözhető, és elég akaratos, és magának való is lehet.

2011. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

fizikailag lehet

egyébként attól függ eleget foglalkozott e a hörivel

ja és am drága nagyon a hörcsöghöz képest

2011. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!